• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Tessaiga

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Hát én nem várom. Azt is megmondom miért. Legyen ezekről kijelzés, bár ez épp fejlesztés. Azért nonszensz ez a "hiba" üzenet, másik félnek. Vagy ki kellene venni ezt a csoda push bigyót, vagy kitörölni a játék azon elemeit, működését, amik ezt lehetővé teszik. Ha valamit nem tartanak...
  2. Tessaiga

    Továbbítva A lejáró épületek idéző bűbájánál észrevehetőbb legyen az, hogy lejár.

    Egyelőre sok épületem tűnik sötét lilának, de majd kiderül, ha nem felejtem el időközönként így megnézni. Sosem jutott volna ez eszembe, ha nem írod, ezért köszi! Jobb, mint a semmi. :)
  3. Tessaiga

    Kibeszélő Új verzió: 1.147

    A csaló ésszel csinálja. Minden fiókját maxolja. :p
  4. Tessaiga

    Továbbítva A lejáró épületek idéző bűbájánál észrevehetőbb legyen az, hogy lejár.

    Hát, 2 verzió is van. Egyszer gépen, egyszer telefonon. Telefonon azért nehezebb. Nem mellesleg az animáció nem mindenhol van, gépen be is állítható. Másik dolog, hogy a kordé (vagy milyen)könyvtárat tette már valaki nagyobb épület mögé? Egyértelműen takarásba kerül, és csak azért tudod, hogy...
  5. Tessaiga

    Kibeszélő Új verzió: 1.147

    Írtam rúnásra is, de van ami abba a témába elméletben nem fér bele, így ide. A kalandos dolognak még örülnék is bár nem tudom ezen mi telik 3 hónapba most már. Mindegy is. És ismét felmerül a kérdés, hogy mit is jelent, hogy beszámolja a következőre. Egyrészt, ha húzza az ember, akkor mi lesz...
  6. Tessaiga

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Természetesen így is lemaradt pár gondolat. Még csütörtökön 00:21-kor jött a csapatunk külső beszélgetős részébe (mert még mindig csak 100 üzenet olvasható durva korlátozásokkal a játékban) egy videó, ahol valakinek a csodáit videózták le. Nos. 4 rúna fázisban, 4 fejlesztés alatt, és 5 csurig...
  7. Tessaiga

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Nem is tudom hol kezdjem. Előbb muszáj reagálnom pár olvasott dologra említés nélkül. Ne higgye senki se azt, hogy valamiféle bravúrra, push fiókra, 10-20 évre, vagy fekete mágiára lenne ahhoz szükség, hogy valamiből sokat gyűjtsön össze a játékban. Rengeteg aktivitás, stílus létezik, és nem...
  8. Tessaiga

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Elbeszéltek egymás mellett. De nagyon. :D A saját, és más csodája két külön dolog. ;)
  9. Tessaiga

    Kibeszélő Új verzió: 1.147

    Holló! Hát bevezetésre került, bekapcsolták a rúnás fejlesztést. Hol olvashatok róla? Többek között a tegnapi roham kapcsán érdekelne pár dolog. 1. Most tényleg csak abba a csodába tehető, amihez való? Ugye azokat dobálná be az ember, amik nem kellenek. Így megint ezt nyerheti az ember... nem...
  10. Tessaiga

    Kibeszélő Új verzió: 1.143

    Nem látom itt a változásjegyzékben az új jutalmas dolgot. Tudja valaki hol találom meg? Valami kis leírás esetleg? Előre is köszi!
  11. Tessaiga

    Kibeszélő Új verzió: 1.143

    No meg nem bűbáj... Majd, ha küldi kéri lesz különbség. De majd kiderül.
  12. Tessaiga

    Kibeszélő Új verzió: 1.142

    És pont erről akartam én is vekengeni még egy kicsit. :D Minimum előre kellett volna szólni a játékban is. Mert megértem, hogy kell valami, de nem szó nélkül. Fórumot, és egyebeket meg ritkán nézek, ezt ne is mondja senki, hogy pedig ott volt. És hasonlatosak az ajánlatok is. Tele van 0...
  13. Tessaiga

    Kibeszélő Új verzió: 1.142

    Holló! Nekem lenne ezzel kapcsolatban egy kis problémám. Én sem szeretem, ha random dobálgat, így első áthelyezés után azonnal tiltottam ezt a funkciót. (Pár éve) Először is voltak befektetéseim csodákba a szomszédoknál. Jelen állás szerint párat elbukhatok, mert tudja a fene, hogy kiknél volt...
  14. Tessaiga

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Sajnos az alap termelésedre vonatkozik, nem a mindenféle bónuszoddal együttire. Ha böngészőben egy termelő épületedre kattintasz, akkor látod mit mikorra termel. Ilyenkor vidd a kurzort az áru, és mennyisége fölé. Ott részletesen látni fogod, hogy mennyi az alaptermelésed, és melyik bónusz...
  15. Tessaiga

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    2 hét alatt sajnos egyetlen ereklyét sem nyertem. (2-es szint végéig megyek mindig - nem egy ládában nyerhettem volna, de nem.) Nekem felesleges PP-t persze igen. :D Ilyen szempontból teljesen ki lehetett volna venni a PP-t, nem csak 5. korig. örültem volna egy kis alapanyag áldásnak...
  16. Tessaiga

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Szia! E mellett már nem tudok elmenni szó nélkül. A jelzőidet hagyjuk. Most úgy érzem te nézed egyetlen szemszögből. Tapasztalataim akartam leírni, de ez várat magára. Van pár dolog, amit muszáj megértened. Ha a tanulós példát vesszük, az osztály átlaga tőled csak kis mértékben függ. Ha te jó...
  17. Tessaiga

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Amiről írtam, az ennek a topicnak a legelső hozzászólásáról szól. Ott egy bejelentésre hivatkozó link van. Ott nem lehet kibeszélni semmit. Azt itt teheti meg, aki akarja. Nem értem min röccentél be, de köszi, nem kell. Értelmezd kérlek újra, hogy mit írtam. Valahol elsiklottál. CM is likeolta...
  18. Tessaiga

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Elolvasni, nem? Nyugodtan töröld ezt a hsz-t!
  19. Tessaiga

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Sziasztok! Nekem a PP nem hasznos, nem így játszom. Ettől független érdekes, hogy kikerültek a toronyból 3-5 fejezetek között. Értem én, hogy a 6. fejezettől hasznosak, ám így nem lehet előre gyűjtögetni. A váratlan ajándék persze tök jó. Bár portálprofithoz hasonlóan lehetett volna a %-okkal...
  20. Tessaiga

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    utolsó nap közel összeomlasztotta a szervereket a sok bepakolással. De ezt sem hiszem magyarázat. Nem sokkal kevesebb kommunikáció, hogy 3 helyett 5-ösével kell egy bepakolni az örvénybe. (így hallottam ez lesz)
Fent