• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. cilli

    Kibeszélő Téli Varázs

    nem a vörös szóval van gond, csak a kontextussal.... vörös zászló OK, jönnek a vörösök (és nem a fehérek) OK, de könyörgöm egy játékban a masni nem vörös, hanem piros. Ha zászló vagy csillag lenne, az vörös lenne, de ez PIROS. És MASNI nem pedig szalag.... de mostmár mindegy :D
  2. cilli

    Kibeszélő Téli Varázs

    1 hónapig puffogtam, de mégis leírom most, hogy vége. Annak ellenére, hogy soha nem szoktam kritizálni a játék egyetlen potntját sem, úgy vagyok én ezzel, hogy a fejlesztők adnak nekem játékot, én meg játszom és nem az én dolgom kritizálni annak elemeit. Ellenben ez az event- mondhatom kereken 3...
  3. cilli

    Kibeszélő Téli Varázs

    Ez a "vörös szalag" valami félelmetes... nem lehetne ez egyszerűen piros masni?
  4. cilli

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    Nem nyafogásként, és nem ismételném el a feladatokat és azt sem, hogy hányszor adja be ugyanazt nem csak nekem, mindenkinek, de ami tény: a chatfalon mindenki őrjöng, a haját tépi és többen közölték, hogy mit csináljon az Innogames a medvéivel. Van, aki abbahagyta, csak a bajnokság alatt...
  5. cilli

    Nem hiba Chrome-on nem indul a játék

    A Valentin napi event ismét világít a harsonában, de nem is alszik ki.
  6. cilli

    Testvériségi kaland - 2018. február 1.

    Lehet, kell egy kis rutin. Majd a következőben nem felejtitek el, hogy ki nyithat ládát :)))
  7. cilli

    Testvériségi kaland - 2018. február 1.

    csak perfektusok és mágusok gyűjthetnek be. Ha nincs ébren egy sem, akkor ennyire volt ez fontos nekik.... Sajnállak.
  8. cilli

    Testvériségi kaland - 2018. február 1.

    @Hoshi kérdés: ha egy testvériség a kaland után felbomlik, a neve és a korábbi eredményei megmaradnak-e a kaland történetekben?
  9. cilli

    Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

    Törölni kellett és újra telepíteni, egyáltalán nem is akart elindulni a telefonon. A tableten simán frissült és el is indult, igaz 2 percenként újra indult egyedül... Gondolom op. rendszer függő. Egyelőre maradok a nagy gépnél, az appon nem látszik miben mi van sajnos.
  10. cilli

    Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

    Nem igazán jelent meg a mobil alkalmazáson az event Frissítés után előkerült :)
  11. cilli

    Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

    12-kor szokott kezdődni, és mindenkire vonatkozik, de az egészen picikéknek elég nehéz sajnos teljesíteni, csak ha sokat tud gépnél lenni és nagyon okosan kitalálja, hogy tudja megcsinálni. Akár visszabontással is érdemes szabad helyet csinálni, és előre gyártani :)) Persze csak ha bevállalja...
  12. cilli

    Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

    Köszi szépen
  13. cilli

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A probléma ott van, hogy ami eredetileg is szerszám termelőnek volt hirdetve, az is elkezdett árut termelni. fűrésznalom, álarcosbálos 2 épület, stb... vagy ezek is manna termelők eredetileg, csak én nem tudtam? (Még nem tartok ott)
  14. cilli

    Kutatás menü nem magyar

    a fél játék angolul van, térképen a tartományok nehézsége, épületek nevei, a termelésnél az áru nevek, stb...
  15. cilli

    Kibeszélő A három gleccseróriás

    Így sajnos nem rakható ki, mivel az ork örvény nem 4x2-es hanem 2x4-es, plusz ezen a rajzon pont hogy nem különbözőkkel van a belső kapcsolat, a két szélső hosszú csak 2-es bónuszt fog adni, helyet kell cserélnie valamelyiknek vagy alul vagy felül, de a formája nem ilyen sehogy sem. De össze...
  16. cilli

    Kibeszélő A három gleccseróriás

    Köszönjük a lovacskát, aranyos, és egy kedves gesztus volt. És igen, ki lehet rakni, hogy mind 3 bónusz megjelenjen. csak kicsit tologatni kellett. Mondjuk irdatlan helyet vesz el és olyan lukak maradnak, amit nem könnyű betölteni, de valamit valamiért :)
  17. cilli

    Kibeszélő A három gleccseróriás

    Akkor meg mire volt jó kitalálni, belerakni? Igy értelmetlen és csak bosszankodnak a népek, vagy azt hiszik, ők nem tudják jól lerakni...
  18. cilli

    Kibeszélő A három gleccseróriás

    Igen, akkor viszont erősen hibás ám a leírásuk..... http://prntscr.com/hqwaiz csak így jelenik meg, hogy mindhárom érintkezik szorosan. Köszi
  19. cilli

    Kibeszélő A három gleccseróriás

    Királynő, arrébb tettem, ugyanaz van egyrészt, másrészt a leírás egyértelműen azt írja, hogy bárhogy csatlakozhatnak. Nézd meg itt az alsó képen: https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=%C3%89p%C3%BCletegy%C3%BCttesek
  20. cilli

    Kibeszélő A három gleccseróriás

    Olyan kérdésem volna, hogy ezek az összekapcsolható épületek csak akkor fognak a bónusz szerinti láncon megadott mennyiségeket ill. árukat termelni, ha megvan az a bizonyos befagyott orkörvény? Mert kettőt letettem, a kéz mellé a szökőkutat, egymás mellett állnak, de mindegyik csak a saját kis...
Fent