• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Putyika

    Csevejgő-Teaház

    Csak a toronyban váltják egymást az ereklyék. Ami a barkácsba bekerül az ott is marad és bármikor feldobhatja.
  2. Putyika

    Továbbítva Aranyfőnix hatásának kijelzése eltér pc-n és mobilon

    Szia! Szerintem ugyanaz a kettő, csak pc-n nem írja, olyan részletesen. Mobilon ki van emelve, hogy 100% az alap és +300% az összesen 400%, a másikon viszont csak annyit ír, hogy +300%.
  3. Putyika

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Mert az Inno nem enged bennünket beleszólni a pénzügyeibe. A fórum szerverekért fizetni kell, a Discord ingyenes.....minden más szempont lényegtelen.
  4. Putyika

    Ősi csodák új rendszere

    Folyamatos kiképzést emlegetsz egyfolytában. De elfelejted az első begyűjtést a maci etetéskor. Akkor egyáltalán nem mindegy, hogy mekkora a kiképzési méret.
  5. Putyika

    Szerverek

    Szia! Minden létező szerver elérhető Magyarországról, de csak a fentebb említett 2 magyar nyelvű. Ha más nyelven játszanál regisztrálhatsz bármelyik szerverre.
  6. Putyika

    Zenesarok ♪♫

  7. Putyika

    Kibeszélő A Vallorián Legenda

    = Portál
  8. Putyika

    Javítva Testvériségi kaland - a pályákon teljesített pontok jelzése

    Kicsit elkanyarította a hibajelentés irányát a pipa említése. A valós probléma, hogy a teljesített kereszteződések világítanak, pedig nem kellene nekik. Erről szólt az eredeti bejelentés és így is működik, és ez valóban hiba.
  9. Putyika

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Tengerikígyó-pikkelyt, gyíkpikkelyt és sárkányüveget a Vallorián műhelyben tudsz csinálni. Esetleges következő kérdésedet megelőzendő: Az ezekhez szükséges cuccokat (Törött csontok, Megsemmisült bútorok, Szilánkos üveg) a Diabhal hordájának műhelyében készítheted el.
  10. Putyika

    Csevejgő-Teaház

    Csak erre a részre merek reagálni, mert a véleményem miatt engem tuti kitiltanának. ;) Az, hogy mennyire zavaró az szerintem egyénenként eltérő. Ami viszont biztos, hogy nem segít azokon akiknek lebombázták a házát, vagy bármi más hátránya származott a háborúból....vagyis teljesen...
  11. Putyika

    Megérkeztek "Reklámék"

    Nincs ebben csűrcsavar vagy átverés, sőt logikus is....csak figyelni kell az elnevezésekre. A bűbáj begyűjtési bónuszt ad, nem termelésit.
  12. Putyika

    Kérdés :)

    Éjesszenciát csak a 3. szinttől tud tárolni. Tehát teljesen biztos, hogy nincs rá szükséged a fejlesztéséhez.
  13. Putyika

    Nem hiba Rengeteg plusz idő!

    Igazából nem növeli meg, az a helyes idő. Olyankor szokott előfordulni ilyesmi, amikor "alvásból" ébred a játék. Ha átlépsz másik lapra vagy lezár a képernyő, amikor visszatérsz a játékhoz őrült módon pörögni kezd minden számláló nagyjából össze-vissza. Aztán amikor elindítasz egy újabb...
  14. Putyika

    Továbbítva Vennék egy alkonyfőnixet

    Én június 11-re tippelek.
  15. Putyika

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Miért nem? Ha kedden kezdődne a kaland, akkor szinte a teljes ideje alatt lehetne bajnokizni. Lehet, de sokkal kevesebbet és csak "találkozósat", "ereklyéset" nem. Pont ez a lényeg! Ebben az időzítési formában jelentős előnyt élveznek azok akik rendelkeznek Időugrással és/vagy Jegesmacival...
  16. Putyika

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Lehet, hogy a bajnokság zárása után lépett át másik tesóságba.
  17. Putyika

    Nem hiba Kisállat eledel

    Szia! Ha kicsit figyelmesebben elolvasod amit idéztél tőlem, akkor rájössz, hogy igaz. Ezt írtam: Szó sem volt az eledelről. Sőt, kicsit fentebb egy másik hozzászólásban, pont azt írtam, hogy:
  18. Putyika

    Nem hiba Kisállat eledel

    Ezek közül egyik sem tartozik a "csak egyszer barkácsolható" épületek közé. Ebben a csoportban azok az épületek vannak amiket csak egyszer lehet barkácsolni...vagyis amíg van belőle a városban, vagy a raktárban addig nem dobja fel újra az akadémia a barkácsolás lehetőségét. Ilyenek például a...
  19. Putyika

    Nem hiba Kisállat eledel

    Igazából az "egyszeri" épületek legyártása egyáltalán nem javítja az esélyét az eledel előfordulásának. Semmi köze a kettőnek egymáshoz, az épületek az 1. "ablakban" vannak, az eledel pedig az utolsóban. ;)
  20. Putyika

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Sziasztok! Lehet, hogy én értelmeztem rosszul a bejelentést, de az Álmok szezonja csak az ismételhető feladatokat váltotta le. Tehát a faji küldetéseket szerintem továbbra is kapnia kellene mindenkinek.
Fent