• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Tybor land

    Összes Ősi csoda értesítés

    Sziasztok! PC-n Az értesítések menü alatt az összes ősi csoda értesítéseknél én nem kapok ,,jelzést" , ha valaki pakol a csodáimban, vagy ha épp telerakták. Más is hasonló cipőben jár, vagy csak nálam lehetnek gondok? ARENDYLL világ
  2. Tybor land

    Ereklye

    Tisztelt Mihaszna! Elég lett volna annyit írnod, hogy nincs rá lehetőség pótolni. A többi ami feltételezésen alapul nem érdekel( kinek mik alapján volt könnyű pénz ,gyémi). Köszi válaszod, de a játékkal kapcsolatos aggályaidat írd meg a megfelelő helyre. Az ereklyés épületekért kifejtett...
  3. Tybor land

    Ereklye

    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy tud-e valaki érdemben nyilatkozni a hiányzó ereklyék pótlását illetően? A torony adja a Gólem ereklyét, amire nincs szükségem, de örülnék, ha lehetőség nyílna rá pl: Barna medve, Főnix ereklyék pótlása. Miért nem lehet gyártani a fölösleg plusz ,,akármi"...
  4. Tybor land

    Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

    Sziasztok! Nem tudom mennyire foglalkoznak a játékosok kéréseivel,de sokadik alkalommal kínszenvedés némelyik feladat megoldása. Én aki ,,harca gyúrok" és minimális manum termel a bőséges helynek köszönhetően, honnan a francból szedjek X ezer-tízezer, stb normál árút. Hiányzik onnan a -vagy-...
  5. Tybor land

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    De jó, hogy megint nyerhető a kívánság kút....................
  6. Tybor land

    2020 Mágikus ereklyeminta

    9sor-8ik oszlopnál az elixír helyett varázspor kell.
  7. Tybor land

    Királyi Restauráció az akadémián.

    Sziasztok! Lejárt bónuszos épület fejlesztésénél, pl: törp páncélkészítőnél, ha használom a királyi restaurációt, akkor vissza kapom az épület energiáját arra az 5 napra ismét?
  8. Tybor land

    Kibeszélő Májusi Ünnepségek

    Üdv mindenkinek! Nem szeretnék megbántani egy ötletadót sem, de rendben van a magán, és egyéb élete? 05.13 van a feladatok sekélyesek az érte kapott nyeremények pedig nevetségesek. Karantén ide, vagy oda . Tisztelt Elvenár fejlesztő csapat! Nem csak az a lényeg, hogy csicsás legyen a grafika...
  9. Tybor land

    Bevezetve Chat parancsok visszahozatala

    Üdv mindenkinek! Bárki, bármit mond én és csapattársaim is használtuk a /who parancsot, de mondok mást. [moderálva, kérlek ne nevezz meg más játékokat] és más játékban szintén van /who-nak megfelelője. Kérdésem a következő: Hosi, te a kinek az érdekeit tartod fontosnak?A játékosokét , akik...
  10. Tybor land

    Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

    Köszönöm!
  11. Tybor land

    Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

    Sziasztok! Átgörgettem a beszélgetéseket ,de nem láttam sehol a napi megnyerhető napi exkluzív nyeremények listáját. Esetleg valahol van róla egy lista ?
Fent