• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. golffanatic

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    köszi.....
  2. golffanatic

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    köszi.....
  3. golffanatic

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    sziasztok, lenne egy kérdésem,,, a Félszerzeteseknél vagyok hamarosan átlépek a következőbe és ott már van érző áru is,,,, a kérdés a Toronyban tudok majd egyezkedni vagy már fog kérni érző árut is és akkor nem...... mert ugye azt ki kell kutatni- felépiteni- stb......
  4. golffanatic

    Kibeszélő A Végtelenség Tornya - ideiglenes változások

    sziasztok, most csak 4 várossal vagyok itt napi szinten..... a változások óta, nagyjából mind a 4 testvériséggel max az első szintig visszük nem éri meg... és erre mindenki maga jött rá nem beszéltünk össze..... az egyik profilomban van vagy 70 tervrajzom és mit érek vele??????? nem...
  5. golffanatic

    2020 Február: lottó

    13. 17. 21. 30. 27.
  6. golffanatic

    2020 Február: lottó

    2. 7. 14. 22, 29.
  7. golffanatic

    2020 Február: lottó

    h. 3. 11. 19. 25. 28.
  8. golffanatic

    Kibeszélő Főnix Evolúciója

    sziasztok, egy kis statisztika,, tegnap 162 nyitásból ( vegyes ládák 18-49 ) 5 db 50-es esszencia és 14 db napi dij.....
  9. golffanatic

    Kibeszélő Woodelvenstock

    hát nagy szinten pl: teljesen értelmetlen az épület együttes...
  10. golffanatic

    Kibeszélő Woodelvenstock

    de sajnos nagyon is........mert nem lehetett végig csinálni a feladatsort.....
  11. golffanatic

    Kibeszélő Woodelvenstock

    sziasztok. a 3. fődij után kivánság kút van 250 cseppenként ha valakinek marad sok felesleges jegye.... csak kis szinten ez a feladatsor kivitelezhetetlen................ hát.... 11 nap alatt a 100 feladat???????????? a szivatás kis szinten volt.......... a nagyoknak nem...
  12. golffanatic

    Kibeszélő Woodelvenstock

    Sajnos NEM TUDOK egyetérteni veled..... ez egy globális játék világ szerte játszanak...ha a vezetőség az újakat nem becsüli akkor érdemes elgondolkodni a játék jövőjén.....A másik csak neked... az autó szalonban nagyon-nagy akciók vannak tudják a fizetésed pl: 100 e forint az akciók...
  13. golffanatic

    Kibeszélő Woodelvenstock

    sziasztok, a bétán jól megszivattak........... csak a 17. naptól vannak plusz feladatok......akkor ott hogy kellene matekozni legalább pár feladat meglegyen...
  14. golffanatic

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    A Félszerzetek............
  15. golffanatic

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    sziasztok, hát megvan az 1 kivánságkút ajándék......240 varázspor????????????
  16. golffanatic

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Hát szép ez a kút....... CSAK NAGYON TALÁLJA KI MINDENKI MIKOR RAKJA LE MERT 12 ÓRÁNKÉNT TERMEL ÉS GÉP KÖZELÉBEN LEGYEN A BEGYŰJTÉSKOR.......(ÉN MÁR ELRONTOTTAM... ÉJJEL 2-KOR ÉS DU.2-KOR VAN BEGYŰJTÉSEM)
  17. golffanatic

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    sziasztok, most akkor hol a kivánságkút?????????? TALÁN NEM GAZDASÁGOS???????
Fent