• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. mamoka

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Azta mindenit ! Nem semmi. Nagyon köszönöm a segítséget.
  2. mamoka

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok ! Az utolsó fejezetben a zene erejében járok. A harmónia liget fejlesztéshez van 4-4-4 db az együttesekből, mégsem tudom fejleszteni. Nem írja hogy kapcsolódniuk kéne valamilyen párban, csak annyit hogy közvetlen vagy közvetve kell kapcsolódniuk Köszi a segítséget
  3. mamoka

    falka harcosok városa megújul

    Nem baj ha még nem jársz az utolsó szinten, csak akarj csapattag lenni és játszani. Várunk megújuló harci seregünkbe. Jelentkezz levélben. Üdv mamoka
  4. mamoka

    falka harcosok városa testvériség tagokat keres

    Sziasztok! Frissítjük csapatunkat.Nincsenek nagy elvárásaink, nem hajtunk senkit korbáccsal, de minimális aktivitásra szükségünk van, hogy közösen jussunk előrébb. Ha többet szeretnél tudni rólunk, írj levélben. mamoka
  5. mamoka

    Segítség!

    Köszönöm szépen a választ ! :)
  6. mamoka

    Segítség!

    Sziasztok! A XIV. fejezetnél tartok(Építmények) .A bal oldali feladatban azt írja, "építs egy csatlakozót......) Nem tudom ez mit jelent, mert az út építéssel nem jutottam előrébb Köszi a választ
  7. mamoka

    Bevezetve Elvenar androidra

    Köszi Rooland, most jött be az üzeneted is.
  8. mamoka

    Bevezetve Elvenar androidra

    Na csak nem hagytam magam.Rájöttem, hogy "színház" módban voltam. Átállítottam és most működik
  9. mamoka

    Bevezetve Elvenar androidra

    Sziasztok! Sikerült telepítenem nekem is , be is jön a játék, de nem tudok az oldalon mozogni.Nem tudom bejárni a várost.Már fél órája próbálkozom a beállításokkal.Kérek szépen egy kis segítséget. Előre is köszi
Fent