• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Születésnapi Nyereményjáték - 4. kör

    3. feladvány: E 4. feladvány: E 5. feladvány E
  2. Születésnapi Nyereményjáték - 5. kör

    1. feladvány: C 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: D
  3. Születésnapi Nyereményjáték - 6. kör

    1. feladvány: ABCD 2. feladvány: CDAB 3. feladvány: DBCA 4. feladvány: DCBA 5. feladvány: BCDA
  4. Születésnapi Nyereményjáték - 3. kör

    1 feladvány: D 2 feladvány: B 3 feladvány: A 4 feladvány: B 5 feladvány: C
  5. Születésnapi Nyereményjáték - 2. kör

    1 feladvány C 2 feladvány: D 3 feladvány: A 4 feladvány: C 5 feladvány: D
  6. Születésnapi Nyereményjáték - 1. kör

    1. feladvány: 1 2. feladvány: 1 3. feladvány: 4 4. feladvány: 1 5. feladvány: 3
  7. Harci tanácsok kezdőknek

    Szia! Szerinted érdemes mind a három típusú "Kaszárnyát" megépíteni és fejleszteni? (Kaszárnya, kiképzőpálya, Zsoldostábor)
  8. Csapongó

    :)
  9. Kibeszélő Az Álarcosbál

    Köszi :)
  10. Kibeszélő Az Álarcosbál

    Köszi, az erdei elfek (9. fejezethez) eléréséhez fogom kikutatni a fejlett felderítőket. :) Kicsit zagyvaságokat írtam, de köszönöm, hogy így is segítettél
  11. Kibeszélő Az Álarcosbál

    Szia! Deszka márvány vagy acél. Hog neked melyik a bónuszos azt megnézheted a főépület/Ereklyék fülön. A termelésnövelők alatt felsoroltak a bónuszos áruk . az első az 1es, :)
  12. Kibeszélő Az Álarcosbál

    Sziasztok! Az álarcosbál I jutalom épülete jelenleg azt jelzi, hogy a mannát nem fog termelni. Viszont mielőtt végeznék az I. résszel kikutatom a fejlett felderítőket. Vagyis belépek az Elfek és Emberek részbe. Akkor fog termelni?
  13. Nem hiba Ősi csoda fejlesztésében nyújtott segítségért járó jutalom

    Sziasztok! Azt tapasztaltam, hogy egy ősi csoda (bármelyik csoda) fejlesztéséhez nyújtott segítségért járó jutalmak esetén az első és második helyezett támogató ugyan annyi (ugyan azt) a jutalmat kapja. (pl 10 TP 1 rúnaszilánk).
  14. Városok megjelenítési hibája

    Sziasztok! Mostanában előfordult, hogy egy testvériség tag vagy szomszéd meglátogatása esetén a városa nem jelenik meg rendesen. Nem látszanak az épületek, csak egy két részlet, és így segíteni sem lehet, mert a jelzés is sem látszik. Ilyen másnál is van vagy csak az én gépem ilyen béna. (Még...
  15. [12485] Naponta 3-nál több kincsesláda megjelenése

    Egy ideig nekem is volt 4-5 amikor volt is benne vmi, de mostanában már csak üreseket ad. Elméletileg csak 3 lehet egy nap
  16. [12485] Naponta 3-nál több kincsesláda megjelenése

    Szomszédi segítségnyújtás esetén - 1 napon belül - van, hogy 3-nál több alkalommal is kiírja, hogy kincsesláda van a városban. A láda meg is van, csak üres. Más is találkozott ilyennel?
Fent