• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. 2020 Gyémántok ládája

    11
  2. Nem hiba Chrome-on nem indul a játék

    Vagyis... Pontosítanék.. De lehet, hogy ez Windows-probléma. Laptopról játszom, és a laptop saját képernyőjén indítva elindul az Elvenar, külső (VGA) monitorra áttéve az ablakot viszont a város nem jelenik meg, csak minden más. Gondolom, a 17-18. betöltendő modul szintén a városkép, mert a...
  3. Nem hiba Chrome-on nem indul a játék

    Az egyik Windows frissítés nem ment fel, miután feltuszkoltam, az Elvenar is elindult. Zárható. Köszönöm!
  4. Nem hiba Chrome-on nem indul a játék

    Üdv! A játék betöltése megáll Chrome alatt 17/25 lépésnél Böngészőverzió: A Google Chrome naprakész Verzió: 64.0.3282.168 (Hivatalos verzió) (32 bites) Játékverzió: v1.47.4-(1453bd114) (2018-02-15 10:03) Operációs rendszer: Microsoft Windows [Version 10.0.15063] (32 bit) Flash player: Adobe...
  5. Újra "lottó"

    Deszka-Selyem-Drágakő
  6. Lezárva Kutatás - áruletét

    :( Amikor folyamatban van egy kutatásod, előfordul, hogy megvan minden cuccod az aktiváláshoz, de mire odakerülsz, elfogynak.. Egy picit megkönnyítené a gazdálkodást, ha félretehetnéd azt, amivel aktiválnod kell a kutatás végén. Szerintem. Érthetőbb?
  7. Lezárva Kutatás - áruletét

    Sziasztok! Többször belefutottam abba - főként kezdőként - hogy nagyon számolgatnom kellett hogy egy kutatás után fel fogom-e tudni oldani (aktiválás) az adott képességet/épületet, vagy nem, míg területet is foglalnom kellett (tárgyalások útján), vagy építkeznem is kellett. Szóval nem lenne...
Fent