• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. frenemy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Megoldódott :-)
  2. frenemy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Kellemes Ünnepeket :) Tudnátok segíteni, hogy ez mi? : https://prnt.sc/24xrbjq Tudom, tudom, városomban is megkérdezhettem volna, meg ez nem új dolog talán, de ünnepek miatt alig voltam, szóval csak tud valaki segíteni :-)
  3. frenemy

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari kereskedelmi központ.
  4. frenemy

    2020 Keresd a hibát!

    10
  5. frenemy

    2020 Mágikus ereklyeminta

    Sziasztok :) A rossz ereklye : elixír Helyette varázsport kellett volna rakni. 9. sor, 8. oszlop - ott a hiba Üdv :)
  6. frenemy

    Javítva Nem tölt be a játék

    Vinyandor most nálam működik, beengedett.
  7. frenemy

    Javítva Nem tölt be a játék

    Szerintem az a felháborító, hogy '' VALAKI '' képes beírni ide, hogy már zavartalanul működik a belépés, mikor ez nyilvánvalóan nem fedi a valóságot.
  8. frenemy

    Javítva Nem tölt be a játék

    A Winyandor még nálam nem működik.
  9. frenemy

    Javítva Nem tölt be a játék

    A karbantartás már legalább másfél órája tart. Fél 6 előtt engem is ez a '' Hamarosan visszatérünk '' felirat fogadott.
  10. frenemy

    2020 Gyémántok ládája

    7-es láda
  11. frenemy

    2020 Tavaszi Keresztrejtvény

    Megfejtés: Színes léggömbök
  12. frenemy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szép napot :) Lenne egy olyan kérdésem, hogy mit jelent az, mostantól tagja vagyok a gyémánt nélküli testvériségnek? :)
  13. frenemy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm a választ, RED :-)
  14. frenemy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Hello, RED1, ez a gyors motiválási lehetőség miért nincs mindenkinél?
  15. frenemy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ez most komoly? :-) Nem sok választási lehetőséget kaptam :-)
  16. frenemy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Minden hátsó szándék nélkül ,...senkit nem cukkoltam és szidtam, az egészet hagytam volna a fenébe, de írja már meg valaki, kit mikor, mivel hol cukkoltam és szidtam.
  17. frenemy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia :) Igen, kaptam a kérdésemre választ, csak én nem azt kérdeztem, amire választ kaptam: A kérdésem ez volt a support felé: - Sziasztok ! Olyan kérdésem lenne, hogy a tartományi bővítéseknél a - teljesített tartományok : 457 - a következő bővítéshez szükséges : 0 Azóta teljesítettem 1...
  18. frenemy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Helloka ! :-) Igen, 2x tettem fel ugyan azt a kérdést, második alkalommal sokkal részletesebben, mindkét alkalommal más választ kaptam, a válaszok nem teljesen a kérdésre vonatkoztak, ....így szépen megköszöntem. Úgy gondoltam, kifogtam egy olyan supportot, aki nem érti, mit kérdezek vagy...
  19. frenemy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm szépen :-)
Fent