• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Icebird

    Inspiráló meditáció bűbáj

    Az lenne a javaslatom, hogy az inspiráló meditáció bűbáj is úgy működjön, mint pl. a mágikus műveltség, azaz egyszerre többet is fel lehessen tenni. Ez főleg azért lenne célszerű, hogyha az ember nincs gép előtt mikor lejár, akkor ne álljon addig is a tapasztalai pont termelés ha éppen 10-nél...
  2. Icebird

    Lezárva TP-k vásárlása

    A jelenlegi rendszerben TP vásárolható aranyért, gyémántért és árukért. Mivel a TP ára folyamatosan nő és egy idő után (nekem is már 1 milla arany fölött van egy TP) eléggé fájdalmassá válik a vásárlás. Be lehetne azt vezetni, hogy mondjuk egy bizonyos ár után vagy fix legyen, mint ahogy pl. a...
  3. Icebird

    Lezárva Kutatási ranglista

    Lehetne egy olyan ranglistát is létrehozni, amely azt mutatná, hogy a kutatási fa fejlesztésében ki hogy áll. Pl. egy kifejlesztett technológia 1 pont. Így nyomon lehetne követni, hogy kik azok, akik az adott új kor kihívásait a leggyorsabban legküzdik. Nem mellesleg pl. egy kor fájának végére...
  4. Icebird

    Lezárva Motiválás - 23h helyett egy nap egyszer

    Sziasztok! A jelenlegi motiválási időintervallum személy szerint rendkívül zavar és ahogy másokkal beszélgettem, ezzel nem vagyok egyedül: Jelenleg ha motiválok valakit, akkor 23 óra elteltével tudom csak újra motiválni. Ez azt jelenti, hogyha véletlenül másnap nem érek rá egy hasonló...
  5. Icebird

    Lezárva Csodák - közös, egyféle rúnaszilánk

    Sziasztok! Már korábban is felmerült bennem és még sokakban, akikkel a témában beszélgettem, hogy jelenleg teljesen random formában osztja a rúnaszilánkokat a játék. Sokszor olyan csodához kapom, amit nem szándékszom felépíteni és természetesen, amihez kellene, ahhoz pedig nem ad. (Pl. vannak...
Fent