• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Ender

    Ősi csodák új rendszere

    A kezdetek óta sok energiát tettem a bajnokságokba. Sok tp és sok tp-re váltható rúna jött be, amivel a csodáim egyre jobban fejlődtek. Ezt élveztem, hogy volt cél, volt eszköz. Nem tettem le csak annyi fegyvertárat, amire szükségem van, de inkább, amit bírtam, mert a 17 db is kevés ennyi...
  2. Ender

    Kibeszélő Csapatszellem

    Ritka hosszúra sikerült ez a kor. Monoton és ettől kissé unalmas. Csalódott vagyok.
  3. Ender

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Jesszusom. Ez nem fanyalgás, hanem egy újabb szempont megmutatása. Ez annak a része, hogy nem egyformán játszunk, nem ugyanott tartunk, ergo ebből az következik, hogy ha lehet, olyan fejlesztés legyen, ami sok szempontot kielégít. Ez egy vélemény volt. Nem egy toronyban ülő idióta véleménye, aki...
  4. Ender

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Nekem, mint régi játékosnak annyi holdkőtáras nyereményem van, hogy csak a bosszúságom van, ha megint ad egyet. Ott lehetne beavatkozni, ha az adott korban megvan már a szett, akkor nem adja be többet. S mivel nekem megvannak a főnixek is, s azt újból nem nyerhetem meg, mit nyerhetek helyettük...
  5. Ender

    Kibeszélő Bajnokság változások

    A változásokhoz alkalmazkodni kell. Ilyen ez az evolúció. :-) Minden másra ott a helyesírási szabályzat. :cool:
  6. Ender

    Elfek az emberek ellen

    'stét! :-)
  7. Ender

    Elfek az emberek ellen

    Momentán a házi pálinkára esxöm. :-)
Fent