• Kedves olvasó,

Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

1. 2021 Őszi fórumjáték

Sziasztok! Szerintem 37 levél van a képen.
  2. 2021 Mire gondoltunk?

Gratulálok a nyerteseknek!
  3. 2021 Mire gondoltunk?

Sziasztok! Szerintem a megfejtés: Elvanari Kereskedelmi Központ. Cica64.
  4. A BÉKE testvériség aktív tagokat keres.

Sziasztok! Tesvériségünkben megüresedett 2 hely. Szeretettel várunk aktívan játszó társakat. Elvárásunk, heti 5 látogatás, a bajnokságban való résztvétel, és jó lenne, ha legalább 100 000 pontod is lenne. Egy összetartó és mindenben segítő Tesvériség vagyunk. Az is cél, hogy mindenki jól érezze...
  5. Játékkal kapcsolatos kérdések

Sziasztok! A mi testvériségünkben is ugyan ez a hiba jelenség van. Én és még egy játékos társam nem tudunk kilépni a játékból. Már írtam a Supportnak, remélem hamar lesz rá megoldás.
  6. Kibeszélő Új verzió: 1.48

Sziasztok! Én keveset forumozom, de most kénytelen vagyok megtenni. Az utolsó frissítés óta, amikor pacsizzuk a társainkat 3-5 ember után lefagy a játék:( Még kész szerencse, hogy ha újra töltjük az beindul, de nagyon zavaró, mert amit 5 perc alatt eddig megcsináltunk az jó, ha kijön fél óra...
  7. Kibeszélő Új verzió: 0.28

Szia Hoshi! Ez a térkép változtatás, nekem sem jön be. Alig találom meg a félbe hagyott tartományaimat. Sokkal rosszabul lehet áttekinteni. Nekem pl: azt is előfordult, hogy nem jelentek meg a már meghódított tartományok. Igy aztán nagyon nehéz a szomszédi segítséget végig csinálni. Pedig tudom...
Fent