• Kedves olvasó,

Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

1. Loreal

2021 Szerencse épületek

Nekem még mindig a Vihar Tűi a legbecsesebbek.
  2. Loreal

Visszautasítva Módosítás/fejlesztés javaslatok

PIAC: Szeretném kérni a fejlesztőktől, amennyiben itt is megoldható, mint más játékokban, hogy lehessen "kiszemelt" emberrel/csoporttal trédelni. Sajnos az a helyzet, hogy sokszor kellene "Valakitől" áru, konkrétan, nekem/neki fel- ill. beárazva pl. egy küldetéshez, de nem tudom, mikor olvassa...
  3. Loreal

3. Feladat - Mi a kedvenc épületed és miért?

Köszönöm szépen!
  4. Loreal

Kicsit értetlen vagyok a versenykiírással kapcsolatban. Ezt olvastam: "Az épületről több információ az oldal alján elérhető." - de végül a közepén találtam egy gombot hozzá. "A válasz megosztása a verseny vége előtt a versenyről való diszkvalifikációhoz vezethet." - miközben mindhárom feladat...
  5. Loreal

A Vihar Tűi. Nagyon vártam, mikor tudom megszerezni, aztán kétszer átrendeztem a várost, hogy legyen helyem is lerakni. Nagyon tetszik, ahogy mozog a "tű" a tetején a kis darabokkal. Mintha mágnes tartaná a helyén, akár a valóságban is létezhetne. Kiváló meditációs forrás számomra, akár a...
  6. Loreal

2. Feladat - Igaz-Hamis játék

1. IGAZ 2. HAMIS 3. IGAZ 4. IGAZ 5. HAMIS 6. IGAZ 7. IGAZ 8. IGAZ 9. IGAZ 10. HAMIS 11. HAMIS 12. HAMIS 13. IGAZ 14. HAMIS 15. IGAZ 16. HAMIS 17. IGAZ 18. HAMIS 19. IGAZ 20. IGAZ 21. HAMIS Megjegyzem, a 10. kérdésre az egész wikiben nem találtam...
  7. Loreal

1. Feladat - Kreatív feladat

Elvenár titkai Valahol a hegyek alatt, Ott, hol megbúvik egy patak, Áll magában, felhők magasában Egy karcsú, hegyes torony. Mint délibáb tűnik fel olykor, S ha van, ki elég bátor s botor, Hogy belépjen ajtaján, nos, akkor Mesés kincsekkel teli ládákba botol. De nem adják ám ingyen egyiket...
  8. Loreal

Térkép töredékek????

Úgy tűnik, csak neked nem megy...
  9. Loreal

Szükségem van nyersanyagra

A megszerezhető nyeremények általában adnak nyersanyagot, nekem azzal van tele a pálya. Építhetsz több műhelyt is... Vagy a bűbájok között van visszatöltő (akár toronyban megszerezhető).
  10. Loreal

2021 A Föld napja

Nagyon ügyes!
  11. Loreal

2021 A Föld napja

Ez egyszerűen mesés!
Fent