• Kedves olvasó,

Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

1. gilingalang

Ͼӫʞẋƥộɲ ✋

Felvételi lehetőség a Cökxponban! Nálunk a helyed, ha szeretnél: - Aktívan játszani és egy lelkes, összetartó, megbízható közösség tagja lenni; - Hetente legalább 5x pacsizni és cserébe ugyanennyi motiválást begyűjteni a többiektől; - Azonos szintű árukkal legalább 1:1 arányban kereskedni (=...
  2. gilingalang

2021 Mire gondoltunk?

Elvenári Kereskedelmi Központ
  3. gilingalang

Kibeszélő Unur Kereskedői

Üdv Uncsik! Nézzük, ezúttal mibe megyünk tönkre... de igazából nem is lényeges, mert első ránézésre NAGYON SZÉÉÉP lesz az új faj, nekem ennyi elég a boldogsághoz. Hajrá mindenkinek! :cool:
  4. gilingalang

Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

Drágaszááág!!
  5. gilingalang

Játékkal kapcsolatos kérdések

Köszi, remélem lesz Durex reklám is, kíváncsian várom az arcokat hozzá.
  6. gilingalang

Játékkal kapcsolatos kérdések

Tudja valaki, mik ezek a MAC feliratos új fejek?
  7. gilingalang

Nincs tervben Élet a 10 láda után

Támogatom! Egyelőre nem szakadunk meg, de tuti megint kitörne a csapatból a kamikaze, ha szebben csillognának a ladák :gyémánt:
  8. gilingalang

Kidolgozás alatt Kaland változtatások - ötletcsapongások

Ezzel ma elérted, hogy végre ünnepélyesen felvegyük a csapat öndefiníciójába a régóta kijáró "Trollfészek" kiegészítést. :cool:
  9. gilingalang

2020 Keresd a hibát!

8
  10. gilingalang

Továbbítva Eventes nyereményépület ötlet: kisállat eledel termelő

Támogatom, köszi a felvetést! Felmerült már tornyos nyereményként is az eledel bűbájtöri helyett és Bere enáros javaslata is szimpi. Minden megoldás érdekel, csak legyen több kaja!! :)
  11. gilingalang

Kibeszélő Új verzió: 1.113

Az év egyik legjobb fejlesztése ez a párhuzamos sereggyártás, köszike. :) ♥
  12. gilingalang

Visszautasítva Torony 1330 pont

El kell ismerjük, még ha az ötlet megosztó is, a toborzási módszeredet tanítani kellene, Sleeky. :D
  13. gilingalang

OK, mindkettő tök jogos, én abból általánosítottam, hogy akik nálunk egy az egyben befejezték a játékot a torony miatt, azok pacifisták voltak. A vegyes/harcolós társaság kínlódik (szerk. na jó, néha már egész jól megy), de megoldja valahogy. Persze fenntartom, hogy én általánosítottam túl egy...
  14. gilingalang

Hogy valami komolyabbat is írjak: amivel a kisebb létszámú csapatok toborzás téren és a 25 fős csapatok egyaránt küszködnek, - a valódi probléma - szerintem az, hogy még mindig nagyon kevesen szeretnének maxon tornyozni. Azok tudják ezt megoldani, akik harc téren már nem pusztán a túlélésért...
  15. gilingalang

Komolyan egyhetes a csapat és már 16-an vagytok? Nem lesz itt gond szerintem már jövő héten :cool:
  16. gilingalang

2020 Mágikus ereklyeminta

8. oszlop 9. sor most elixír és varipor kellene legyen.
  17. gilingalang

2020 Elvenar kincses térképe

Erdei elfek | paladinok
  18. gilingalang

Továbbítva Testvériség gomb a Kereskedőben (mobil)

Maximálisan támogatom, köszi a felvetést!
  19. gilingalang

Bevezetve 4az1ben csata/tárgyalás

Úgy tűnik, hogy éppen ezt fogják most bevezetni bétán, az ötlet mehet az archívba. A fejlesztőknek pedig részemről nagyon hálás vagyok - a videó alapján végre újra izgalmas lesz a bajnokság. Kevesebb kattintás, több kihívás, jeee! :cool:
Fent