• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Hoshi

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok!
Páran már ismertek más oldalakról, ezért úgy gondolom, illő lenne egy bemutatkozással szolgálnom. A béta fórumon már olvasható tőlem egy bemutatkozás, így sok titkolnivalóm nincs. :)

Hoshi vagyok, polgári keresztnevem Béla (de azért jobb szeretném, ha a Hoshi-nál maradnánk, köszönöm). 22 éves vegyész, egyébként játékmoderátor és Community Manager. Szabadidőmben olvasok, írok, filmeket nézek, na meg persze a magyar Elvenar útját egyengetem.

Túl hosszúra nem akarom ereszteni a bemutatkozást, ez a fórum nem rólam, hanem rólatok szól. :)

Érezzétek magatokat jól a játékban és a fórumon! :)
 

DeletedUser2262

Vendég
Szia! Én már elmúltam 22. (gondolom, ezt te tudod, megnézheted) Annyit szeretnék csak kommunikálni, hogy én már nyugdíjas vagyok, jó ideje. Ez a játék segít nekem relaxálni. Én is szeretem a filmeket, interaktív játékokat játszom és olvasok is, bár a szemem ezt nem túl jól tolerálja. Ezért nagy köszönettel tartozom az oldal minden munkatársának. A te kommunikációs feladatod nem könnyű. Én úgy látom, hogy nagyon jól látod el. Gratulálok és örülök, hogy bemutatkoztál. :)
 
Fent