• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser4165

Vendég
A műhely termelésének beindítása annyiba kerül,amennyibe az általa termelt mennyiség.
Tehát nullszaldós !
Hogyan termelhetek*kalapácsot*?
Mit néztem el?
 

DeletedUser4165

Vendég
Most már értem!
Tehát a termelés elindításakor a kijelzett mennyiség csak azt jelzi,hogy mennyit fog termelni.
Köszönöm a segítséget !
 

Siorna

Veterán
"Hoshi: Ahogy leírtam a fórum maga a játékba kerülő ötletekről szól"...
Kedves Hoshi vagy Bárki, Aki Tudja A Választ! Akkor hova lehet írni a fórumos játékötleteket? Nem találom az erre vonatkozó kategóriát...
 

DeletedUser4217

Vendég
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, h a három megnyerhető nagydíjakat egymás mellé kell-e helyezni vagy lehet külön is?
 

Siorna

Veterán
vagy nekem privátba, ha nem szeretnéd másokkal megosztani
Ezzel próbálkoztam, de a "beszélgetések indítása" pontnál az "ezzel a felhasználóval nem kezdhetsz beszélgetést" üzenetet kaptam. Tkp. értem is az okát - csak jelezném, hogy hasonló ötletekre marad a support levél vagy az általános beszélgetések.
 

Rikari

Veterán
Pont oda ne, mert az nem a fórumos ötleteknek szól...

Lehet az általános beszélgetésekbe nyitni egyet ilyennek, lehet a supporton megírni, vagy nekem privátba, ha nem szeretnéd másokkal megosztani (mert pl aki látja könnyen rákészülhet egy-egy ilyen fórumos játékra.)
Értettem.
 

Rikari

Veterán
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, h a három megnyerhető nagydíjakat egymás mellé kell-e helyezni vagy lehet külön is?
Mehetnek külön is. Ha bármelyik része egy szettnek is (épületegyüttesnek) akkor legfeljebb nem fejti ki a bónuszhatást, csak a saját értéket adja.
 

DeletedUser69

Vendég
Sziasztok! Tudna valaki segíteni abban, hogy melyik testvériség leírásában olvastam, hogy szabad "zsoldosokat" is alkalmaznak, egy-egy bajnokságra? Nagyon szeretnék beállni egy-két körre, de most már nem találom...
Köszönöm.
 

DeletedUser3045

Vendég
Sziasztok! Tudna valaki segíteni abban, hogy melyik testvériség leírásában olvastam, hogy szabad "zsoldosokat" is alkalmaznak, egy-egy bajnokságra? Nagyon szeretnék beállni egy-két körre, de most már nem találom...
Köszönöm.
Szia!

A csapat a Mortal Vombat. Lehet van más is, én csak őket tudom.
 

DeletedUser2422

Vendég
A játékkal kapcsolatos apróbb, egyszerű választ igénylő kérdéseiteket ide írhatjátok, s remélhetőleg gyorsan vagy a csapat, vagy valamelyik játékos megválaszolja.

Ha egy olyan kérdést, vagy problémát vetsz föl, melyre hosszabb beszélgetés alakulna ki, engedélyezett új téma nyitása is.

Ha kérhetjük a kérdéseitek legyenek egyértelműek
 

DeletedUser2422

Vendég
Sziasztok!
Az a problémám, hogy már hónapok óta a világ térképen hiába teljesítem a tartományokat nem számolja tartomány bővítéseknél, hogy még mennyit kellene teljesítenem, hogy új területet kapjak. Állandóan a nullán áll.
 
Fent