• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Új pónik ♥

gilingalang

Veterán
Póni_Mozgalom_2.0

Új pónikat [= unikornis] Elvenarba a pop art és a Póni Kultusz hódolóinak! ♥

A korábbi pirospóni és rockerpóni kérést kiegészíteném egy hollófekete szárnyas póni [népi nevén pegazus] javallatával, illetve arra invitálnám a kedves támogatókat, hogy ne álljunk meg itt, osszátok meg a saját ötleteiteket is! Te milyen típust álmodtál meg?

In memoriam Póni_Mozgalom_1.0:
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/pirospóni-és-rockerpóni.1938/

red.jpg unicorn2.jpg black_pegasus_by_deikochan-d5i42w1.jpg
 

DeletedUser3108

Vendég
Póni_Mozgalom_2.0

Új pónikat [= unikornis] Elvenarba a pop art és a Póni Kultusz hódolóinak! ♥

A korábbi pirospóni és rockerpóni kérést kiegészíteném egy hollófekete szárnyas póni [népi nevén pegazus] javallatával, illetve arra invitálnám a kedves támogatókat, hogy ne álljunk meg itt, osszátok meg a saját ötleteiteket is! Te milyen típust álmodtál meg?

In memoriam Póni_Mozgalom_1.0:
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/pirospóni-és-rockerpóni.1938/

1243 bővítmény megtekintése 1244 bővítmény megtekintése 1245 bővítmény megtekintése
Szia,
Mivel a pegazusod szárnyak nélkül egészen úgy néz ki, mint egy fríz, ezt mindenképpen támogatom! :)
 

DeletedUser2853

Vendég
Támogatom.:cool::)

Nagyon szeretném a fekete unikornist, :cool:
de a klasszikus hófehér is hiányzik még a repertoáromból :rolleyes: ...

és ... jó lenne karácsonyra egyfehér unikornis, arany szarvval és piros csillaggal a tomporán,,,:rolleyes:

images

Jöhet póni bármilyen színben és mintával, event- és kaland jutalomként is,
sőt,
ha az elfek gyémántért vehetnek arany színű unikornist a menüből:
legyen egyenjogúság, vehessenek az emberek is! ;)

:)
 

bere007

Veterán
Jöhet póni bármilyen színben és mintával, event- és kaland jutalomként is

De ne főnyereménynek adjanak ilyet, hanem mellékszálként. Elhiszem, hogy szép és tetszik nektek, de valljuk be, nem valami hasznos épület (a raktáramba is van pár darab a ketrecek és jelzőtáblák mellett...). Keveset ad. Bár ha lenne egy nagyobb, pl 3x6os, ami adna lakost, meg kultot is arányaiban ugyan úgy, mint ez a kicsi, akkor az egy arany középút lenne.
 

DeletedUser2853

Vendég
na most fogtok megkövezni "csak foglalja a helyet"
De ne főnyereménynek adjanak ilyet, hanem mellékszálként. Elhiszem, hogy szép és tetszik nektek, de valljuk be, nem valami hasznos épület (a raktáramba is van pár darab a ketrecek és jelzőtáblák mellett...). Keveset ad. Bár ha lenne egy nagyobb, pl 3x6os, ami adna lakost, meg kultot is arányaiban ugyan úgy, mint ez a kicsi, akkor az egy arany középút lenne.
Teljesen igazatok van.:)

A 2x1-es póni kis- vagy részjutalomként jöhet szóba, mert nem mindenki hódol a póni-kultusznak.:rolleyes:

A mindenkori főnyeremény mindig olyan kell legyen,
ami minél több játékos számára csábító, igazán nagy és értékes jutalom, amiért érdemes küzdeni.

Tetszik a felvetés,
hogy lehetne egy nagyobb méretű (a 3x6 épp jó lenne szerintem is) unikornis szobor a városban,
ami sok kultúrát és lakost is adna. :cool:

:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

gilingalang

Veterán
De ne főnyereménynek adjanak ilyet, hanem mellékszálként.
Jogos, teljesen egyetértek. Bár szerintem az utóbbi két event főnyereményeivel simán versenyre kelnek... na, de azért na.

na most fogtok megkövezni "csak foglalja a helyet"
Véged. :D

felterjesztem a "Póni-karám"
épületet, 2x4-es vagy 3x6-os méretben; lakos+kulti+városszépe díjra.
Mit szólnátok egy Vidám Karámhoz a fák ölén valahol a bal szélen a városon kívül? Ott gyűlhetne a ménes és tojhatná a gyémántokat. :p

És amin én magam is felnyerítettem:
egy pestises, félkezű, fogatlan, félszemű vakond, amit kerget egy sánta hangya
Hát még képes és ellopja nekem a rivaldafényt!! :D:D

Egyébként meg köszönöm mindenkinek, hogy elővette a humorérzékét, nagyon jól szórakozom a kommenteken! ♥
 
Utoljára szerkesztve:

Dizel1

Veterán
Na most én is kapok a megkövezésből. Ettől a póni ügytől már elkezdett hullani a hajam annak ellenére, hogy nekem is van 6 db, meg egy szarvas. Már-már az erőszakosság határát súrolja, mint amikor én túlvéleményeztem valamit pár hónapja.
VISZONT
@bere007 továbbfejlesztését abszolút elfogadhatónak tartom, miszerint foglaljon nagyobb helyet, és legyen nagyobb haszna.
 

Erica

Veterán
Nagy Pónyi,,szok-szok lakosszal drágaszágaim,ész még többeccke a szoktól.Lehetene kicikeszok kúltikája isz nemde??DE!!!!!kell a Pónyi nyihhahaaaaa:D
Olyan cuki szinesz....fejlesztehetöszszzz....
Írok már normálisan,mert vissza olvasni se tudom...szóval:Egy alap póni,,,pl jégfehér,alap lakossal és kultival...majd tervrajz kellene ,hogy fejleszd,vagy-és csak súgom pl:gyémánt(-de kevéske...hogy amit a kútbol nyerünk,is fedezze....)majd színesebb lenne,minden fejlesztésnél,és ahogy nő, úgy nő vele a terület igény, a lakosok száma,és a kulti magassága is.Az utolsó fejlesztés meg meglepetés,,vagy eccarvú vagy szárnyasmittomén mi lenne,,,amitöl változik a külalak,és nem lenne egyforma város sem.
PÓNIKRA FEL!!
 

Wiccara

Veterán
Az utolsó fejlesztés meg meglepetés,
Addigra a sok feljesztéstől trójai faló lenne belőle! :D
Ettől a póni ügytől már elkezdett hullani a hajam
Kedves @Dizel1 , a kopasz férfiak (is) sármosak ;) Nem kell mindent a pónikra fogni ám :p
pestises, félkezű, fogatlan, félszemű vakond, amit kerget egy sánta hangya
Mindenképpen megérne ez is egy eventet! :cool::D
köszönöm mindenkinek, hogy elővette a humorérzékét, nagyon jól szórakozom a kommenteken!
Az ujjamból vetted ki a szót!
Személy szerint örülök, amikor így ötletelünk, humorral és féktelenül.
Lassú víz partot mos, lehet, hogy már @Hoshi is kezd miattunk kopaszodni.:rolleyes::p
 

DeletedUser4298

Vendég
Bocs de én itt nem látom mi az ötlet és a javaslat. Olyan épületek amik póni témával kapcsolatosak? Valami haszna is van mint kúltára vagy egyéb? Vagy ez egy komplett fejezet mint a törpék (VI fejezet)?

Ha ez egy sima dekor épület részemről mind1, hogy néz ki, vagy jön-e vagy sem. A skin és a must have témájú pénztárcába nyúlós megoldásokat rendszerint mellőzöm minden játékban. Ha haszna is van és permanens akkor már érdekel :) Annak viszont mindig örülök, ha egy játék változik. Így biztos nem raknék minuszt egy ilyen ötletre sem :))
 

gilingalang

Veterán
Vagy ez egy komplett fejezet
Óóóó, hát nem bedobta nekem fél kézzel az év ötletét? :D
Az Unikornisok&Pegazusok (jó, a Frízek is...) világuralomra törnek. A Vidám Karám pedig lehetne a portál... :rolleyes:

Ha haszna is van és permanens akkor már érdekel
Persze, tőlem lehet hasznuk is meg minden, rajtam ne múljon.
 
Fent