• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.63

DeletedUser2853

Vendég
Sziasztok,

megismétlem a szerintem legfontosabb jó hírt:

A Kívánságkút termelése is megnőtt. Több árucikket, 10 helyett egyszerre 25 Gyémántot illetve 1 helyett 3 Tudáspontot termel.

A bétán a változás a meglévő épületekre is hat,
a rózsaszínnel kiemelt linkek az erről szóló eredeti angol fórum-szöveghez visznek:

Érinti a változás a már kihelyezett kívánságkutakat is?

A bétás tapasztalatok alapján a bónusz emelés a már aktív kívánságkutakat is érinti

Ez igazán jó hír, nagyon örülök neki.:cool::)

:)
 

GreenKnight

Veterán
7 kutam volt, amik lejártak és az Amuni kor elején elbontottam. Ezek szerint egy rakás gyémántot elveszítettem... :( Köszönöm Inno.
 

GreenKnight

Veterán
Nem tévedsz és nem is arról beszélek, hogy elbontottam, hanem 100 napig termeltek, de csak max. 10 gyémántot adtak. Ha most raknám le őket, akkor jóval többet kaphatnék utánuk. Ennyit az utólagos változtatgatásokról. :(
 

DeletedUser3108

Vendég
Nem tévedsz és nem is arról beszélek, hogy elbontottam, hanem 100 napig termeltek, de csak max. 10 gyémántot adtak. Ha most raknám le őket, akkor jóval többet kaphatnék utánuk. Ennyit az utólagos változtatgatásokról. :(
Nézd úgy, hogy megérte-e Neked lerakni őket. Ha jól emlékszem, volt olyan korábbi hozzászólásod, amiben azt taglaltad, hogy igen, megérte.
A következő Event-ek alkalmával pedig biztosan lesz még lehetőség kívánságkutak szerzésére. :)
 

creatin

Erős harcos
7 kútból azért általában jött napi 10 gyémánt. Volt, hogy 2-3 nyitásig egy se, de volt, hogy egy begyűjtésre kaptam 30-t is. Nekem összejött belőle az 1.000 gyémánt és most a 10%-os kedvezményes napon le is tettem a területbővítést. Nekem megérte.

Én már rég elbontottam az enyémeket, még azelőtt, hogy lejártak volna. Pedig 5 volt, egy sorba lerakva. Akkor kellett másra a hely, utólag meg nem forgok itt rajta, hogy mi lett volna, ha... Én döntöttem úgy annó.
Most viszont - hogy többet adnak - ha lesz még valamelyik eventen, tuti meghagyom őket. Ez bizony üdvözlendő lépés az Inno-tól!
 

GreenKnight

Veterán
Nézd úgy, hogy megérte-e Neked lerakni őket. Ha jól emlékszem, volt olyan korábbi hozzászólásod, amiben azt taglaltad, hogy igen, megérte.
A következő Event-ek alkalmával pedig biztosan lesz még lehetőség kívánságkutak szerzésére. :)
Nézhetem így is. Meg nézhetem úgy is, hogy pont azért érte meg, mert a 7 kútból összeszedtem egy területbővítésre való gyémántot. Ha most tenném le őket majd az Amunik után, akkor lehet, hogy akár 2 területre való is összejönne. Viszont a korábban lerakott területet már most tudom használni, tehát nem sírok.
Csupán arra gondoltam, hogy azért némi gyémántot méltányosságból adhatna az Inno azoknak, akik korábban letették a kútjaikat. De félek tőle, hogy ez csak álom. :)
 

DeletedUser3

Vendég
Én ezt úgy látom, hogy volt egy épület, leraktam, mert vonzóak voltak az adatai, és ki is használtam, mindent megkaptam belőle, amit ígért.
Legközelebb amit nyerhetek, az majd még többet fog adni, naná, hogy azt is le fogom tenni.

Csupán arra gondoltam, hogy azért némi gyémántot méltányosságból adhatna az Inno azoknak, akik korábban letették a kútjaikat.
Ezt igazságosan nem lehetne eldönteni, arról nem is beszélve, hogy ha már régen törölte valaki, akkor annak nyoma sincs.
 

DeletedUser683

Vendég
Nekem is volt korábban is, most is, bétán is élesen is, de sose adott annyi gyémántot, mint amiről a környezetemben beszélnek, vagy itt szoktak írni, de emiatt se reklamálok, benne volt a pakliban. ;) Egy esetleges utólagos kártérítésnél én többet kapnék? Nem hiszem. Ami volt elmúlt. Meghozta a hasznát, kinek többet, kinek kevesebbet, mert ilyen volt az épület. Tudtuk jól, amikor nyitottunk rá, és akkor is, amikor letettük a városban. A jó oldalát nézem. ami szerintem az, hogy ha ezután szerzek, több esélyem lesz jobb jutalmakra. :)
 

DeletedUser3541

Vendég
Végre lehet majd új területeket venni +fejleszteni a varázsakadémiát :) Kezd rájönni az Inno, hogy ha csepegtet gyémántot, többen szoknak rá a használatára, ergo több vevőjük lehet..
 

DeletedUser4302

Vendég
Üdv,

nálam is elment a hang. Se zene se effektek. Chrome böngésző és Win10 64 bit.
 

GreenKnight

Veterán
Nem tudom, hogy ennek a verziónak a sajátja-e, de mostanában tapasztaltam az appban a bajnokság közben az alábbiakat:
- Harc esetén a csapatválasztás a zsoldostáborba áll be kezdésként. Nekem a kaszárnya lenne a logikus vagy legfeljebb ahol utoljára álltam.
- Egy tartomány befejezése után mindig elvándorol a térkép a következő egyes szinten lekűzdhető tartományhoz. Függetlenül attól, hogy már rég nem egyes szintű tartományokat csinálok. Lehet, hogy ez az első körben kényelmes, de utána szerintem fölösleges, zavaró és a rendszer számára lehet, hogy megterhelő is. Logikusabb lenne, ha ott maradna ahol volt és majd én eldöntöm, hogy mit akarok csinálni.
 
Fent