• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Fehér farkasok aktív falkatagokat keres!

Susanh

Erős harcos
Sziasztok kedves érdeklődők, leendő testvérek! :)

Sajnos eddigi főmágusunk abbahagyta a játékot illetve 2 tagunk kilépett(igazat megvallva nem sokat tettek a testvériségért...) az ő megüresedett helyeikre keresünk aktív tagokat!

Amit rólunk tudni lehet:
-Bajnokin általában a 7 láda megvan úgy,hogy voltak eddig olyakok akik nem igazán tettek érte,hogy több ládát nyissunk..viszont ha lennének aktív tagjaink remélhetőleg lenne 10láda is.
-kalandban a 3 láda megszokott lenni de a top 20ba sajnos nem jutunk be.
(Persze csak akkor kalandozunk ha érdemes)
-van bőven tp cserés emberkénk
-pacsizunk
-a negatívum,mert sajnos ez is van.., van 2 inaktív emberkénk nem tudjuk mi van velük..természetesen ha jönnek a helyükre akkor nagyooon fájó búcsút veszünk tőlük

Amit elvárunk:
-Legyél aktív, fejlődj!
-bajnokságon való részvétel,szintedhez mérten (pl ha 120000pontos vagy nehogy már 90pontot szedj össze bajnokin,hogy kapj a jutalomból,mikor a 55000pontos betesz 865pontot)
-pacsizás heti 5 alkalommal
-korrekten piacolj!
-ha nem leszel aktív napokig és tudod előre akkor szólj,hogy “bocs haver leléptem nyaralni,majd jövök!”

Ha felkeltettem az érdeklődésedet ezzel a rövidke hírdetéssel,akkor írhatsz itt is nekem vagy a játékban is megtaláltok Susanh néven illetve új főmágusunkat is lehet üzenetekkel zaklatni, őt latexszex néven éritek el. :D
 
Fent