• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Megjelenítési hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser183

Vendég
Sziasztok! Egy kis apróság, mely már felmerült máskor/máshol, de azért jelzem.
Megint van egy kis kitakarási hiba, ami általában megoldódik, ha begyűjtöm az aranyat/megnyitom a világnézetet és visszatérek/ stb.

screen.png screen2.png
 
Sziasztok! A mai látogatásom végére a 2 db chat beszélgetésből 22 db lett, összesen 11-szer ismétlődött meg ugyanaz a 2 testvér 1-1mondata! Egyszerűen lehetetlenség használni a chatfalat, nem igaz, hogy ezt nem lehetne már végre rendbe tenni, régóta rossz!
Másik hiba, ami már szintén régóta fennáll, a csatlakozási hiba nevű jelenség, ami iszonyatosan zavaró!!!!
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

Én pedig találtam 2 érdekes települést: Luxuriant 80 valamint gergely06 "látképe" befagyott.
Napok/hetek óta ugyan azt látom, amikor meglátogatom őket.
Luxuriant 80-nál a Főépület és a Lakóépület építése/fejlesztése tart egyfolytában, gergely06-nál pedig a Műhely fejlesztése akadt fel.
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!

Én pedig találtam 2 érdekes települést: Luxuriant 80 valamint gergely06 "látképe" befagyott.
Napok/hetek óta ugyan azt látom, amikor meglátogatom őket.
Luxuriant 80-nál a Főépület és a Lakóépület építése/fejlesztése tart egyfolytában, gergely06-nál pedig a Műhely fejlesztése akadt fel.
Szia,
Mindaddig fejlesztés alatt lévőnek látod a szomszédaid ezen épületeit, amíg az illető be nem lép ismét a játékba. Ez akkor is így van, ha már régen le kellett volna járnia az építkezésnek. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! A mai látogatásom végére a 2 db chat beszélgetésből 22 db lett, összesen 11-szer ismétlődött meg ugyanaz a 2 testvér 1-1mondata! Egyszerűen lehetetlenség használni a chatfalat, nem igaz, hogy ezt nem lehetne már végre rendbe tenni, régóta rossz!
Szia! Én nem tapasztalom, és elvileg ez javítva lett. Érdemes lenne írnod a supportnak. ;)
Másik hiba, ami már szintén régóta fennáll, a csatlakozási hiba nevű jelenség, ami iszonyatosan zavaró!!!!
Ez a hiba korántsem biztos, hogy játékhiba. Akkor is csatlakozási hibát jelez a szerver neked, ha megszakad az interneted egy pillanatra, amikor épp frissítene a szerver. :) Érdemes lenne ellenőrizni, hogy nem maradozik-e ki gyakran az internetkapcsolatod. Gyakori ez routereknél is, időnként megbolondul, és érdemes áramtalanítani 1-2 percre. :)
Egyébként ennek érdemesebb lett volna másik témát nyitni, nem egy meglévőbe beleírni. ;)
 

Lupuj

Erős harcos
Szia,
Mindaddig fejlesztés alatt lévőnek látod a szomszédaid ezen épületeit, amíg az illető be nem lép ismét a játékba. Ez akkor is így van, ha már régen le kellett volna járnia az építkezésnek. :)

Szia!

Ez az eset nem állhat fenn, ugyanis Luxuriant 80 a helyezési listában kb. 100-zal került előrébb, gergely06 pedig 110-zel. Tehát NEM inaktívak.

Luxuriant 80 legalább szeptember 29-e óta van "beragadva".
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent