• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.52

DeletedUser1411

Vendég
Üdvözlöm (nem mindenki teszi ezt a csapatomból, de az én helyzetem kicsi más, mivel már amúgy sem tudok a fába TP-t rakni ;-)) a változást, ami a csodák támogatása utáni bónuszt illeti. Viszont nagyon rossz, hogy apró, éppen csak különböző ikonokból kell kihámozni, mennyi TP-t is rejt egy-egy Ősi tudás áldás, így mennyi Tp van az adott ládában.
Persze idővel az ember rutinosabban fogja felismerni őket, de jó lenne, ha a tooltipben a konkrét TP mennyiség (is) fel lenne tüntetve, mint régen.
 

DeletedUser683

Vendég
Üdvözlöm (nem mindenki teszi ezt a csapatomból, de az én helyzetem kicsi más, mivel már amúgy sem tudok a fába TP-t rakni ;-)) a változást, ami a csodák támogatása utáni bónuszt illeti. Viszont nagyon rossz, hogy apró, éppen csak különböző ikonokból kell kihámozni, mennyi TP-t is rejt egy-egy Ősi tudás áldás, így mennyi Tp van az adott ládában.
Persze idővel az ember rutinosabban fogja felismerni őket, de jó lenne, ha a tooltipben a konkrét TP mennyiség (is) fel lenne tüntetve, mint régen.
Rátartva az egeret a tp áldásra ki fogja jelezni az értékét.
 

Putyika

Veterán
A támogatás oldalon, a "Jutalom" alatti ládákra állva nem. Én erre javasoltam, hogy legyen egyértelműbb.
ott még csak színekkel mutatja, és kívánatos lenne
Örülök, hogy másnak is hiányzik darabszám megjelenítése. Tegnap pont ezt boncolgattuk a beadott ötletem kapcsán. A bajnokságban sem látni, hogy melyik áldás mennyit ér. Ráadásul hiába van színekkel megkülönböztetve az inkább csak nagyságrendet jelöl, mert ugyanahhoz a színhez 2 érték is tartozhat.
 

DeletedUser683

Vendég
Örülök, hogy másnak is hiányzik darabszám megjelenítése. Tegnap pont ezt boncolgattuk a beadott ötletem kapcsán. A bajnokságban sem látni, hogy melyik áldás mennyit ér. Ráadásul hiába van színekkel megkülönböztetve az inkább csak nagyságrendet jelöl, mert ugyanahhoz a színhez 2 érték is tartozhat.
Megnézem azt az ötletet, mert elkerülte a figyelmemet. Az az igazság, hogy nincs sok kedvem felnézni, hacsak nem akarok depressziós lenni, ezért csak be-be kukkantok, és ez így meg elég felületes, ahogyan a tévedésem is igazolja, de nincs kedvem minden nap elrontani a napomat. Ha jó az ötleted, akkor támogatom.
 

DeletedUser

Vendég
Kutatás 2.jpg Nekem továbbra se jó! Még mindig a következő fejezet elejére teszi a kutatásnál(pontosabbanKutatás kezdőkép.jpg mindig a fejezet utolsó fejlesztésére)

  • A kutatás menüben a fejezetek alsó gombjaira kattintva nem vitt mindig jó helyre az ablak (néha a fejezet közepére, máskor a fejezet elejére)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

nlstemplar

Veterán
Ezt ígérték:

Hibajavítások
  • A kutatás menüben a fejezetek alsó gombjaira kattintva nem vitt mindig jó helyre az ablak (néha a fejezet közepére, máskor a fejezet elejére)


A 1.52-es verzióra frissítés óta én is tapasztalom ezt a hibát. Előtte nem. ;)
 

gilingalang

Veterán
Ápdét: megoldottam.

Sziasztok! Van valakinek ötlete, hogy miért így néz ki a tegnapi frissítés óta az oldal, akármilyen böngészőben nyitom? (Chrome, Explorer, Firefox, Opera) CCleanert futtattam, előzményeket töröltem, Flasht frissítettem (engedélyezve is van), vírusírtóban már megadtam kivételnek a linket (bár korábban nem kellett). Support nem válaszol, ezért hozzátok fordulok, hátha valakinek volt már hasonló. Köszi előre is!


elvenar2.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

gilingalang

Veterán
Írd le, hogy sikerült megoldani, hátha más is belefut még!
Kiderült, hogy mivel frissült az oldal certificate-je és nálam rossz volt a rendszeridő a laptopon, a két dátum különbsége miatt nem futott az oldal. Szóval egy elemcsere lett volna az ideális megoldás, de megtette az is, hogy manuálisan dátumot+időt frissítettem. :D
 
Fent