• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Walpurgis-éj

DeletedUser3387

Vendég
Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Hogyan tudom meggyorsítani az egyik feladatom végrehajtását? Kis mennyiségű egységet kell toboroznom, de nagyon lassan jönne össze. Addigra lejár a 8 nap, ami az összes feladatra adott. Van valakinek egy jó ötlete, amit meg is tudok csinálni? Előre is köszi. Mami55
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Hogyan tudom meggyorsítani az egyik feladatom végrehajtását? Kis mennyiségű egységet kell toboroznom, de nagyon lassan jönne össze. Addigra lejár a 8 nap, ami az összes feladatra adott. Van valakinek egy jó ötlete, amit meg is tudok csinálni? Előre is köszi. Mami55
Időcsökkentő áldást tudsz használni a kiképzésre is. De biztos, hogy 1-2 egységnyi harci egységet több napig tart képezned?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok a 43,44,45 feladatnál a " bónuszos manu " azt jelenti,hogy a manufaktúráknál kell pl gyorsító bűbájt használni ?
Választ előre is köszönöm.
Szia! Nem. A bónuszos manu azt jelenti, hogy annak a manufaktúrának a bizonyos termeléseit fogja kérni a küldetés, amiből neked bónuszod van. Főépület/Ereklyék fülön alul látod minden típusból, melyik neked a bónuszos. Esetedben a deszka az, tehát ennek a termeléseire készülj.
 

DeletedUser3981

Vendég
Sziasztok, kérhetnék egy kis segítséget, hol látható a feladatok listája?
Köszönöm, megtaláltam..))



Sugi
 

DeletedUser2667

Vendég
Ez az event többet ért mint a húsvéti! Teljesíthető, mindenfélét ad és a megszerezhető épület is hasznos jó!
Köszönet érte!

Kérdés, hogy az induló világ tiszteletére készült, vagy szokássá válik é e?
 

DeletedUser1240

Vendég
ehhez csak annyit, hogy az első 12 órában 24 feladat készült el... és én még nem is tolom dúrván...

Lehet neked több időd van előtte ülni és figyelni mi mikor jár le,nem úgy mint nekem. Amúgy is nem érdekes,már igy sincs hova helyeznem terület miatt,persze azt sohasem kapunk semmivel és mint már irtam van jó pár épületem amit nem tudok lerakni.Nem beszélve arról hogy épületeket kellene fejlesztenem és a forditás miatt nem tudom fejleszteni.Amúgy az elején nekem is ment,most kétséges hogy meg e lesz.Na mindegy,nem érdekes.
 

DeletedUser2836

Vendég
Sziasztok, na most lett elegem, hogy van még 4 feladatom, 15 óra van még hátra, és beadja, hogy csináljak 2 óriásgömböt...Több ilyen eventet vagy mit, én nem csinálok. Sziasztok.
 

Erica

Veterán
Több ilyen eventet vagy mit, én nem csinálok. Sziasztok.
Szia
Nagyon nem értem a felháborodásodat,hiszen @Kiralyno aláírásában még az Event kezdése előtt megjelent a teljes feladatsor, és kerekenperecen ott áll az egy napos termelés.Miért kell ezt 100x leírni,hogy egy eventet lehet előre is tervezni?Olyan nehéz ezt?Mit kellene még tenni ahhoz,hogy játékosok ezt felfogják?Nem háborogni kellene,mint a tenger,hanem @Kiralyno -nek megköszönni a feladatsort.Nem leszel kész??Oh bocsi,a te hibád.Hidd el,senki másé!!
De....ettől független legyen szép napod!!!
 

DeletedUser3

Vendég
Szia
Nagyon nem értem a felháborodásodat,hiszen @Kiralyno aláírásában még az Event kezdése előtt megjelent a teljes feladatsor, és kerekenperecen ott áll az egy napos termelés.Miért kell ezt 100x leírni,hogy egy eventet lehet előre is tervezni?Olyan nehéz ezt?Mit kellene még tenni ahhoz,hogy játékosok ezt felfogják?Nem háborogni kellene,mint a tenger,hanem @Kiralyno -nek megköszönni a feladatsort.Nem leszel kész??Oh bocsi,a te hibád.Hidd el,senki másé!!
De....ettől független legyen szép napod!!!

Ezen teljesen felesleges felkapni a vizet @Erica :) Mindig lesz, aki nehéznek találja a fleadatokat, míg mások utánajárnak.

Azt nem tudom, mi lenne, ha pl a feladatokat véletlenszerűen adná a játék, és még ennyire sem lehetne előre készülni. Bízom benne, hogy ilyet egyhamar nem fogunk megtapasztalni. :D

Lehet neked több időd van előtte ülni és figyelni mi mikor jár le,nem úgy mint nekem.
Értem amit mondani akarsz ezzel, de az eseményeknek pont az a lényege, hogy azokat jutalmazza, akik több időt, energiát fektetnek bele. A sült galamb effektus itt (sem) játszik.
 
Fent