• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Raktár szerepe

DeletedUser3952

Vendég
Sziasztok ! A kérdésem az lenne a fejlesztőkhöz,hogy a raktárat át lehet-e alakítani olyan formán,hogy egy pár dolgot mint például épületek elraktározni egy időre,hogy ne csak eladni lehessen,hanem később vissza lehetne rakni a városba,vagy abból a célból,ha át szeretném pakolni a várost,Szerintem nagy segítség lenne.
 

DeletedUser17

Vendég
Szia!
Nincs ilyenre lehetőség.
Már több játékos is javasolt ilyen jellegű változtatást, de egyenlőre ilyenre nem kerül sor.
Ha továbbra is érdekel a téma, akkor a keress a beküldött/elutasított játék ötletek között. Legalább 4 különböző téma lett nyitva a fórumon ezzel kapcsolatban. Ott le van írva, hogy ki hogyan képzelte el.
Jó keresgélést!
 

Susanh

Erős harcos
Sziasztok ! A kérdésem az lenne a fejlesztőkhöz,hogy a raktárat át lehet-e alakítani olyan formán,hogy egy pár dolgot mint például épületek elraktározni egy időre,hogy ne csak eladni lehessen,hanem később vissza lehetne rakni a városba,vagy abból a célból,ha át szeretném pakolni a várost,Szerintem nagy segítség lenne.
Támogatom. Nem csak az,hogy sajnálom kitörölni az eventes épületeket,hanem ha átrendezném a városomat akkor nem kéne mindent négyzetről négyzetre pakolgatni,hogy mit hova.beraknék mindent a raktárba azt újrrendezném az egészet:)
 

DeletedUser3952

Vendég

DeletedUser4148

Vendég
Sziasztok ! A kérdésem az lenne a fejlesztőkhöz,hogy a raktárat át lehet-e alakítani olyan formán,hogy egy pár dolgot mint például épületek elraktározni egy időre,hogy ne csak eladni lehessen,hanem később vissza lehetne rakni a városba,vagy abból a célból,ha át szeretném pakolni a várost,Szerintem nagy segítség lenne.
Sziasztok! Ezt a fejlesztést én is és a csapattagjaim is támogatnánk,mivel a meglévő terület folyamatos fejlesztése miatt
játék közben nagyon időigényes és sajnos ha csúcsra van járatva a terület lehetetlen átrendezni csak ha eladunk épületeket,vagy várunk új területre.
 

bere007

Veterán
ne csak eladni lehessen,hanem később vissza lehetne rakni a városba

Így elveszne a játék legfőbb kihívása, a hellyel való gazdálkodás. Ez minden játékos számára jó lenne, csak ezzel túl egyszerű lenne az egész, mint egy fakocka (ha jól emlékszek ez a jelző volt használva régen) :)

de egy ötletet nem így kell beadni, hanem a többi játékost is meg kell kérdezni róla. ;)

Mintha az számítana bármit is... ;)
 

DeletedUser2062

Vendég
A testvérjátékból néhány elem megjelent itt is..a kívánságkút(itt azt hiszem forrás), a hamarosan érkező "felújító készlet". Ezek után nem mondanám biztosra,hogy nem vezetik majd be itt is az egyszer használatos épületraktározást is..
 
Fent