• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Láthatatlan Varázsakadémia

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Pár napja vettem észre, hogy az Elf 3-as szintű Varázsakadémiának csak a hűlt helyét látom több városban is. A kurzort fölé húzva mutatja, hogy ott van, csak az épületet nem látom. Böngészési előzmények törlése után is. Ember 3-ast és az Elf többi szintűt látom rendesen.

Játékverzió:
v1.51.4
Böngésző + verzió: Google Chrome Version 61.0.3163.100 (Official Build) (32-bit)
Flash Player verzió: 29.0.0.140
Operációs rendszer: Windows 7 Ultimate
Képernyőfelbontás: 1280x1024
Felhasználónév: Kiralyno
Nép: Elfek

VA3.jpg VA33.jpg VA_ember.jpg VA2.jpg VA5.jpg
 

DeletedUser3862

Vendég
Sziasztok!

Én az utakat, a kufárt, a márvány és famanufaktúrát, és világítótornyaimat nem látom. Az utakat már nagyon hosszú ideje úgy az új frissítés óta nem.

Játékverzió: 1.52
Böngésző: Mozilla Firefox, Firefox Quantum, 59.0.2, 32 bites
Flash Player verzió: 11.7.700.224
Operációs rendszer: Windows 7 Ultimate
Képernyőfelbontás: 1600x900
Felhasználónév: DalmaRose
Nép: Elfek
Világ: Arendyll
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok!

Én az utakat, a kufárt, a márvány és famanufaktúrát, és világítótornyaimat nem látom. Az utakat már nagyon hosszú ideje úgy az új frissítés óta nem.

Játékverzió: 1.52
Böngésző: Mozilla Firefox, Firefox Quantum, 59.0.2, 32 bites
Flash Player verzió: 11.7.700.224
Operációs rendszer: Windows 7 Ultimate
Képernyőfelbontás: 1600x900
Felhasználónév: DalmaRose
Nép: Elfek
Világ: Arendyll
A Varázsakadémia gyakori, mondhatni általános probléma, de a többi miatt javaslom próbáld meg 64 bites Firefoxon (ha módodban áll), vagy más böngészőn kipróbálni (pl Explorer, Chrome), hogy amíg nem javítják, addig is tudj normálisan játszani. :)
 

nlstemplar

Veterán
Sziasztok!

Én az utakat, a kufárt, a márvány és famanufaktúrát, és világítótornyaimat nem látom. Az utakat már nagyon hosszú ideje úgy az új frissítés óta nem.

Játékverzió: 1.52
Böngésző: Mozilla Firefox, Firefox Quantum, 59.0.2, 32 bites
Flash Player verzió: 11.7.700.224
Operációs rendszer: Windows 7 Ultimate
Képernyőfelbontás: 1600x900
Felhasználónév: DalmaRose
Nép: Elfek
Világ: Arendyll

Szerintem frissítsd a Flash-t 29.0.0.140 -nél tart, igen csak régi amit te használsz.
 

DeletedUser3862

Vendég
Szerintem frissítsd a Flash-t 29.0.0.140 -nél tart, igen csak régi amit te használsz.

Frissíteném, ha nem kéne fizetni érte. De köszönöm fizetősön nem kérem. Ugyanis akartam én frissíteni, de nekem csak úgy adja ki, ha havonta 10-en vagy 20-on valahány ezret fizetek, azért hogy használom.
 

DeletedUser3862

Vendég
A Varázsakadémia gyakori, mondhatni általános probléma, de a többi miatt javaslom próbáld meg 64 bites Firefoxon (ha módodban áll), vagy más böngészőn kipróbálni (pl Explorer, Chrome), hogy amíg nem javítják, addig is tudj normálisan játszani. :)

Most nincs Firefox frissítés sajnos, nekem mindig automatikusan frissít. De ha ez nem a frissítéssel jön, akkor meg tudnád nekem mondani, hogy hol tudom beállítani? Mert akkor átváltok arra, ha tudok. Más böngészőt nem nagyon szeretek használni. Meg nekem egyik ismerősöm, aki gépekkel foglalkozik, mondta hogy ne nagyon használjam a Chrome.ot, mert az nem biztonságos még akkor sem, ha van vírusirtó a gépen, mert a heccerek az használják.
 

nlstemplar

Veterán
Frissíteném, ha nem kéne fizetni érte. De köszönöm fizetősön nem kérem. Ugyanis akartam én frissíteni, de nekem csak úgy adja ki, ha havonta 10-en vagy 20-on valahány ezret fizetek, azért hogy használom.

Valami nagyon félre ment nálad, a Flash Player ingyenes.
Használd ezt a linket

https://get.adobe.com/flashplayer/

az Optional offers alatti jelölő négyzetekből kiveheted a pipát, azok másik programok pluszbani telepítését csinálnák.

Megj.: Egyből írtam a választ ahogy olvastam a hozászolásod, utána néztem, hogy mit válaszoltak a többiek.
 

DeletedUser3862

Vendég
Valami nagyon félre ment nálad, a Flash Player ingyenes.
Használd ezt a linket

https://get.adobe.com/flashplayer/

az Optional offers alatti jelölő négyzetekből kiveheted a pipát, azok másik programok pluszbani telepítését csinálnák.

Megj.: Egyből írtam a választ ahogy olvastam a hozászolásod, utána néztem, hogy mit válaszoltak a többiek.

Köszönöm az oldalt. Én egy ehhez hasonló oldalon jártam és amikor rámentem arra, hogy frissíteni akarom a programot, akkor kidobta, hogy válasszak a fizetési lehetőségek közül.
 

DeletedUser3862

Vendég
Sziasztok!

Én az utakat, a kufárt, a márvány és famanufaktúrát, és világítótornyaimat nem látom. Az utakat már nagyon hosszú ideje úgy az új frissítés óta nem.

Játékverzió: 1.52
Böngésző: Mozilla Firefox, Firefox Quantum, 59.0.2, 32 bites
Flash Player verzió: 11.7.700.224
Operációs rendszer: Windows 7 Ultimate
Képernyőfelbontás: 1600x900
Felhasználónév: DalmaRose
Nép: Elfek
Világ: Arendyll


Sziasztok.

Ez a probléma már megoldódott, hogy frissítettem a flash playert. Nagyon köszönöm a 2 hosszá szólónak , aki küldte nekem a linket. 1000 hála és köszönet.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent