• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Prémium épületek és a motivácó

Grafy12

Újonc
Úgy vélem a prémium épületeknél mikor a játékos mondjuk I szintről a II-re lép, nemhogy nem motiváló , hanem egyenesen demotiváló! Ha vásárolok valamit ami prémiumnak van nevezve akkor különlegesre, valami igazán pozitívra vágyik az ember, ettől nevezik prémiumnak. Ezzel szemben ezek az épületek szintlépés után csak további költséggel fejleszthetők amire a játék előre nem figyelmeztet, de ez még nem is lenne nagy baj,belefér. Ami szerintem feltétlen változtatást igényelne, hogy az épület amit pénzért vettem NE EJTSE TÚSZUL A TERÜLETET! :(Ezen annyira felháborodtam, hogy azonnal töröltem az épületeket. Nem is tervezem, hogy költsek rá ebben a formában többé! Ha tehetitek szerintem ezt változtassátok meg!:)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser902

Vendég
Bocsáss meg Grafy12!
De én pl még mindig nem értem, hogy mi a probléma..... lehet túl fáradt vagyok, de valaki segítsen légyszi!
A prémium épületet nem lehet mozdítani, amíg nincs tovább fejlesztve?
 

Grafy12

Újonc
Bocsáss meg Grafy12!
De én pl még mindig nem értem, hogy mi a probléma..... lehet túl fáradt vagyok, de valaki segítsen légyszi!
A prémium épületet nem lehet mozdítani, amíg nincs tovább fejlesztve?
2 lehetőség van:
1: a fent említett variáció
2: BUG (ebben az esetben 1 okkal több hogy ránézzenek):)
 

DeletedUser

Vendég
Én a helyedben az épületek törlése helyett írtam volna a supportnak, megkérdezni, miért nem tudom áthelyezni az épületet. ;)
 

DeletedUser902

Vendég
2 lehetőség van:
1: a fent említett variáció
2: BUG (ebben az esetben 1 okkal több hogy ránézzenek):)

Ha szerinted is esélyes a bug...... bár ez szerinted csak a második opció, miért nem kérted a support segítségét, vagy tanácsot a problémára a törlés helyett? Az egy oltári baromság, hogy ne lehessen bármit is áthelyezni, ha meg van hozzá a megfelelő területed...... vagyis nagyon esélyes, hogy bug/hiba lehet.
 

Grafy12

Újonc
Én a helyedben az épületek törlése helyett írtam volna a supportnak, megkérdezni, miért nem tudom áthelyezni az épületet. ;)
Utólag már tudom, hogy lehetett volna, de részben ezért reggeltem a fórumra, több napig olvasgattam a fórumot, hátha akad magyarázat, de semmit nem találtam ami megoldást jelentett volna a történtekre. Persze addigra töröltem az épületeket, mivel útban voltak.Ez van, azért túl nagy kár nem ért. :D
 

DeletedUser902

Vendég
Utólag már tudom, hogy lehetett volna, de részben ezért reggeltem a fórumra, több napig olvasgattam a fórumot, hátha akad magyarázat, de semmit nem találtam ami megoldást jelentett volna a történtekre. Persze addigra töröltem az épületeket, mivel útban voltak.Ez van, azért túl nagy kár nem ért. :D

Nagyon remélem, hogy elszállt a mérged és ez nem veszi el a kedved a játéktól. :)
Hirtelen felindulásból én is csinálok érdekességeket a való életben.... :D
 

Amszeth

Erős harcos
Szerintem, minden olyan esetben, ami furcsa vagy nem tűnik természetesen a játékban, mindenki nyugodtan forduljon a supporthoz. Tapasztalatból tudom, hogy nagyon rendesek és mindig segítőkészek, lépésről lépésre elmagyaráznak mindent. Addig senki semmit ne töröljön vagy ilyesmi. :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
A problémát én sem értem, ha kérdésetek van, kérdezzetek bátran. ;)
 
Fent