• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Belépés egyszerűbben?

DeletedUser2286

Vendég
OK, nem konkrétan Elvenar jobbító ötlet, de nem lehetne, hogy a Fórumra kattintáskor - ha Elvenarba bejelentkeztünk és bent vagyunk - ne kelljen külön belépni, hanem automatikusan ide is belépjen? Szerintem a többség - ha nem mindenki - együtt használja a kettőt.
 

Dizel1

Veterán
Ettől én is agyat kaptam, de nagy nehezen feldolgoztam, hogy új jelszó kell - ami nem lehet a belépő jelszó, amitől külön agyat kaptam - de így, hogy már megvan, és el van mentve, teljesen mindegy. Állandóan belépve vagyok mindkettőbe.
 

DeletedUser2286

Vendég
Ettől én is agyat kaptam, de nagy nehezen feldolgoztam, hogy új jelszó kell - ami nem lehet a belépő jelszó, amitől külön agyat kaptam - de így, hogy már megvan, és el van mentve, teljesen mindegy. Állandóan belépve vagyok mindkettőbe.
Nem lehet a belépő jelszó? Én ugyanazon név és jelszó alatt lépek be.
Én elvből nem mentek el jelszót, pláne nem maradok benn sehol. Ahogy egy programozó haverom mondta, ha már van a kilépés lehetősége, akkor használjuk.
 

Dizel1

Veterán
Nem lehet a belépő jelszó? Én ugyanazon név és jelszó alatt lépek be.
Én elvből nem mentek el jelszót, pláne nem maradok benn sehol. Ahogy egy programozó haverom mondta, ha már van a kilépés lehetősége, akkor használjuk.
Úgy emlékszem, hogy nem engedte. De lehet, hogy a Support-hoz való kommunikációhoz kellett másik? Nem tudom már. Ha tévedtem elnézést. A lényeg nem változott a felvetésben.
 

DeletedUser17

Vendég
Biztonsági okokból (mint ahogy Te sem használod a jelszó mentése lehetőséget) van szükség az ismételt jelszó megadására.
Jelenleg ennél játéknál a külön belépés azért szükséges, mert a fórumot más fejlesztőcsapat fejleszti és nem szerves része (tartozéka a játéknak).
 

DeletedUser3

Vendég
Az egyszerűbb belépés itt csak az elmentett jelszó lehet, más nem.
 
Fent