• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

DeletedUser809

Vendég
Mire gondolsz "időkorlát" alatt? A 6 napra? Mert ennyi ideig tart 1 testvériségi kaland. És mert valahol vége kell legyen, hogy végeredményt lehessen hirdetni.

De miért nem lehet lehetősége a kisebb/gyengébb csapatoknak is? Miért kell időhöz kötni a teljesítést? Én például lelkesen támogattam volna a csapatom, ha lett volna elég időm a munka/egyéb tevékenység mellett erre.
Ha a pontozás miatt, akkor az nem lett volna jó megoldás, hogy szépen sorba rakjátok, hogy melyik csapat mennyi idő alatt oldotta meg?
 

GreenKnight

Veterán
De miért nem lehet lehetősége a kisebb/gyengébb csapatoknak is? Miért kell időhöz kötni a teljesítést? Én például lelkesen támogattam volna a csapatom, ha lett volna elég időm a munka/egyéb tevékenység mellett erre.
Ha a pontozás miatt, akkor az nem lett volna jó megoldás, hogy szépen sorba rakjátok, hogy melyik csapat mennyi idő alatt oldotta meg?
Ezzel az erővel azt is kérdezhetnéd, hogy egy focimeccs miért 2x45 perc? És miért nem kap mindenki egy-egy labdát? Csak, mert így szólnak a játékszabályok. És ha nem tűnt volna fel, akkor nem egy feladat teljesítése volt a cél, hanem minél jobb helyezés elérése minél több pont összeszedésével. Márpedig ez egy határidő kitűzése nélkül elképzelhetetlen.
 

DeletedUser

Vendég
De miért nem lehet lehetősége a kisebb/gyengébb csapatoknak is? Miért kell időhöz kötni a teljesítést? Én például lelkesen támogattam volna a csapatom, ha lett volna elég időm a munka/egyéb tevékenység mellett erre.
Én azt gondolom, hogy a kisebb csapatoknak is elég jó esélye van a 3 fődíj begyűjtésére (talán a csak nagyon kis játékosokból álló csapatoknak nincs). Mi például szeptemberben 12 fős csapattal csináltuk. Ebből 3-an egyáltalán nem voltak jelen, többen munka mellett, kevesebb idővel, néhányan megszállottabban csináltuk. Szabad helyünk sem volt még nagyon a városainkban, de megcsináltuk mind3 szint 1-1 útját. Kell nyilván elég lelkesedés, valamint legalább egy szervező tag, odafigyelés, némi pluszmunka és a dolgok megbeszélése. Ha ezek nincsenek, vagy nem elég jól működnek, hát akkor valszeg tényleg nem lehet megcsinálni.
 

DeletedUser2286

Vendég
Nekem csak az lenne a kérdésem (már megint), hogy mi a frász értelme volt az időkorlátnak???
Ha nincs időkorlát, akkor miben különbözne magától a játéktól?

De miért nem lehet lehetősége a kisebb/gyengébb csapatoknak is? Miért kell időhöz kötni a teljesítést? Én például lelkesen támogattam volna a csapatom, ha lett volna elég időm a munka/egyéb tevékenység mellett erre.
Ha a pontozás miatt, akkor az nem lett volna jó megoldás, hogy szépen sorba rakjátok, hogy melyik csapat mennyi idő alatt oldotta meg?
És akkor időkorlát nélkül menjen csak bele a világba? Minden további event is? Nem okozna átláthatatlanságot az egymás mellett futó 7-8 event?

Jó ez így. Mi nem vagyunk profik, mégis eljutottunk a 3. ládáig.
Nem több idő, hanem aktívabb játékosok kellenek. Mielőtt veszekedni kezdene vki, tudom, hogy nincs mindenkinek ideje, hogy állandóan fent legyen. De akkor nem is nagyon van értelme eventezni, el lehet lenni az alap játékkal is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2891

Vendég
a kisebb csapatoknak is elég jó esélye van a 3 fődíj begyűjtésére (talán a csak nagyon kis játékosokból álló csapatoknak nincs).

A mi csapatunkból hárman csináltuk csak a kalandot, s mindhárman 3-4. korszakban vagyunk. S a második ládát kinyitottuk (örültünk, mint majom a farkának), s a harmadik szakaszt is elkezdtük. Tehát, ha csak 5-6 ember játszik akár alacsony szintű játékosokkal is a három ládát ki lehet nyitni. Persze pontszerző helyezést nem lehet szerezni, de szerintem az ilyen kis csapatoknak ez nem is cél.
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Csak,hogy hozzászóljak az előttem szólókhoz:a csapatomnak ez volt a második testvériségi kaland.A csapat felállása folyamatosan változik,mert még mindig akadnak gyenge láncszemek,akik nem játszanak csapatjátékot.Őket szigorúan elküldjük!A jelenlegi felállásban is volt 5 társam,aki egyáltalán nem vett részt a kalandozásba,a játékot 20-an csináltuk végig,megcsináltuk az első két térkép mind három útját,és az utolsóból is,egy pont kivételével a kék és zöld utat is.Folyamatosan kommunikáltunk,adtuk az infókat egymásnak,és ennek köszönhetően megszereztük a nagyon szép 29.helyet a tabellán! :D Ez sokkalta szebb eredmény,mint amire számítottam!Itt jegyzem meg,hogy az első alkalommal nagyon alul végeztünk,nem kerültünk még a 100-ba sem!Azokat az embereket,akik kérésem ellenére kinyitották a ládákat,azokat lefokoztam mágusból-testvéri rangba büntetésből!Azóta ők már nem velünk játszanak!De így jó mert a mostani csapatunk nagyon tetszik! :)Nagyon büszke vagyok a rájuk,becsülettel helytálltak!:)
 

Xenia

Veterán
Sziasztok!
Mi az előző testvériségi bajnokságban a 8. helyen végeztünk. Azóta pár erősebb játékos elment tőlünk - egyéb okok miatt - , máshová.
A mostani bajnokságban az utolsó napig 23 fő volt a létszámunk és folyamatosan ingadoztunk a 6-8 helyet között. Volt egy "kemény mag" akik többet tudtak teljesíteni, mint a többiek, akik a napi munka mellett vettek részt.
Utolsó nap csatlakozott hozzánk két új tag és úgy gondolom, hogy az ő segítségükkel sikerült a 6. helyen végezni az utolsó percekben.
Köszönet a csapat minden tagjának.
 
Fent