• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser1519

Vendég
Erre a kérdésedre az Elvenar Wikiben megtalálod a választ

Az Elvenar Wikit azért ideje lenne már frissíteni, mert a félszerzetekről pl. még semmi nincs benne, pedig egy ideje már itt lézengenek. ;)

S ha már itt egy Support-tag, akkor itt face to face is felteszem a kérdést: az Ötletek fórumból mikor lesznek továbbítva vagy elmeszelve az ötletek, hiszen már nyár közepe óta gyűlnek? Ezt régebben gyakrabban csináltátok.
 

nlstemplar

Veterán
Erre a kérdésedre az Elvenar Wikiben megtalálod a választ :p. Egy új fajjal ez valószínű, hogy bővülni fog, hiszen akkor mindig újabb bővítések megszerzésére van lehetőség.
https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Bővítések

A Wiki szerint 457 tartomány teljesítése után vége a Tartományi terjeszkedésnek. A kérdés pont az volt, hogy ez mikor változik. Erről a Wiki nem szól.
A magyar Wiki egyébként is hibás, a leírásban az szerepel hogy 64 terület szerezhető meg Tartományi terjeszkedéssel, holott ez csak 60 .
Lásd a táblázatot és az angol nyelvű Wikit.
 

GreenKnight

Veterán
Tudtommal 500 tartomány a felső határ, de lehet, hogy ez korhoz is kötött. És ahogy nézem Te még nem végeztél a félszerzetekkel. Úgyhogy lehet, hogy ez még nem a végleges Nálad.
 

DeletedUser2224

Vendég
Erre a kérdésedre az Elvenar Wikiben megtalálod a választ :p. Egy új fajjal ez valószínű, hogy bővülni fog, hiszen akkor mindig újabb bővítések megszerzésére van lehetőség.
https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Bővítések

Köszi , pont ezen a linken olvasható amit írtam , vagyis h 457 tartomány(vagy 60. bővítés) után nincs újabb tartományi bővítés .
Ami az új fajjal jön az a Városbővítés de az édes-kevés ezért kellettek eddig is még a tartományi bővítések is .
Azt sem értem h mért van egyáltalán itt lekorlátozva , mért nem lehet újabbakat szerezni ?

Tudtommal 500 tartomány a felső határ, de lehet, hogy ez korhoz is kötött. És ahogy nézem Te még nem végeztél a félszerzetekkel. Úgyhogy lehet, hogy ez még nem a végleges Nálad.

Rosszul tudod , 457 a felső határ . Az eredeti hozzászólást pedig én írtam és megnyugtatlak h én már végeztem a félszerzetekkel tehát nincs korhoz kötve :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2263

Vendég
Sziasztok ! Lenne egy kérdésem a játékkal kapcsolatban . Be tudok e menni más játékos főépületébe, ha igen milyen módon ?Egy csapattársam tette fel ezt a kérdést de én nem tudok rá válaszolni .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1600

Vendég
Sziasztok!
Hol lehet azt megnézni, hogy mikor kezdtem el játszani itt? Egyszer mintha láttam volna valahol (de az is lehet, hogy nem). Itt a fórumon szerintem azt látom, hogy a fórumhoz mikor csatlakoztam - de lehet hogy tévedek.
Köszi előre is, ha megvilágosítotok!
 

DeletedUser1524

Vendég
Sziasztok!
Hol lehet azt megnézni, hogy mikor kezdtem el játszani itt? Egyszer mintha láttam volna valahol (de az is lehet, hogy nem). Itt a fórumon szerintem azt látom, hogy a fórumhoz mikor csatlakoztam - de lehet hogy tévedek.
Köszi előre is, ha megvilágosítotok!

Nézd meg az egyik Elvenar-os e-mail-edet, abban általában le van írva :) A fórumon a fórum regedet látod valóban :)
 

DeletedUser3431

Vendég
SZiasztok!


Opra böngészőn keresztül játszanék,de frissítette magát és a jaték folyton Flash frissítést akar ( 3-4x már megtörtént, a beállításokban is fut a Flash mindig) és emiatt nem enged be a játékba.
 

nlstemplar

Veterán
SZiasztok!


Opra böngészőn keresztül játszanék,de frissítette magát és a jaték folyton Flash frissítést akar ( 3-4x már megtörtént, a beállításokban is fut a Flash mindig) és emiatt nem enged be a játékba.

Oprendszer?
Melyik verzió az Operából?
A Magyar Opera Blog-on is érdemes kérdezősködni, lehet hamarabb tudnak válaszolni.
 
Fent