• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[16623] Értesítések hiánya

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Újabban többfajta értesítés nem jelenik meg nálam.
Kilépett valaki a testvériségből és nem jelent ez meg az értesítések között (más tagnak sem).
A bajnokság befejeztével sem jött hír a jutalmakról, pedig szokott, mielőtt maguk a jutalmak megérkeznek.
Ha pedig másvalaki csodájából kapok jutalmat, nem jelenik meg az a külön ablak, hiába vagyok online. Az imént a szemem láttára jelentek meg a jutalom TP-k a tárban, de ablak ezúttal sem.
Ezzel betelt a pohár, gondoltam, mostmár szólok erről. :D
Bizonyító képet a hiányról nem tudok mellékelni. :)

Szerk. Ugyan ez nem ugyanez a hiba (bár még az is lehet), de nem akarok most újat nyitni neki. A tesóságunkba van egy jelentkezés egy olyan játékostól, aki egy másik csapatban van benne.
Vajon ha fel tudnánk venni, ő lenne az első elf, aki két csapatban van egyszerre? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser683

Vendég
Kilépett valaki a testvériségből és nem jelent ez meg az értesítések között (más tagnak sem).
A bajnokság befejeztével sem jött hír a jutalmakról, pedig szokott, mielőtt maguk a jutalmak megérkeznek.
Ha pedig másvalaki csodájából kapok jutalmat, nem jelenik meg az a külön ablak, hiába vagyok online. Az imént a szemem láttára jelentek meg a jutalom TP-k a tárban, de ablak ezúttal sem.
Ezeket én is tapasztaltam a napokban.
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Nálunk is volt most tagcsere és semmi nem jelent meg! Nagyon rossz ez így!
lehetne valamit tudni erről, vagy esetleg javítják valamikor?
Köszönöm: Mircipirci
 

DeletedUser1637

Vendég
Kilépett valaki a testvériségből és nem jelent ez meg az értesítések között (más tagnak sem).
A bajnokság befejeztével sem jött hír a jutalmakról, pedig szokott, mielőtt maguk a jutalmak megérkeznek.
Ha pedig másvalaki csodájából kapok jutalmat, nem jelenik meg az a külön ablak, hiába vagyok online. Az imént a szemem láttára jelentek meg a jutalom TP-k a tárban, de ablak ezúttal sem.
Jeleztük a fejlesztőknek, remélhetőleg javítják mihamarabb. ;)
Nagyon rossz ez így!
lehetne valamit tudni erről, vagy esetleg javítják valamikor?
Nem lehet tudni, hisz most jeleztük, plusz vannak nagyobb hibák, valószínű azokat veszik előre. Addig is megértéseteket, és türelmeteket kérjük! :)
Nálunk is volt most tagcsere és semmi nem jelent meg!
Ezt hamar észlelhető, mármint a tagcsere, ha máskor nem a következő motiváláskor. ;)
A tesóságunkba van egy jelentkezés egy olyan játékostól, aki egy másik csapatban van benne.
Vajon ha fel tudnánk venni, ő lenne az első elf, aki két csapatban van egyszerre? :D
Nem lehetséges egy játékos 2 testvériségben, nem engedné a rendszer. ::)
 

bere007

Veterán
Ha pedig másvalaki csodájából kapok jutalmat, nem jelenik meg az a külön ablak, hiába vagyok online.

Ez már kb 1 hónapja így van, vagy talán még több is... és az elején, amikor zártad a saját csodádat, felvillant egy ablak, hogy kaptál 5TP-t, de a TP sehol sem volt...

Vajon ha fel tudnánk venni, ő lenne az első elf, aki két csapatban van egyszerre? :D

Fel ne vedd, mert összeomlik a rendszer. :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez már kb 1 hónapja így van, vagy talán még több is... és az elején, amikor zártad a saját csodádat, felvillant egy ablak, hogy kaptál 5TP-t, de a TP sehol sem volt...
Tényleg, volt ilyen is. :p

Fel ne vedd, mert összeomlik a rendszer. :D
Ja, nem mertem kipróbálni! :D Kirúgta vki helyettem a kis vérszívót. :D
Mondjuk a rendszer úgyis össze fog omlani, ezt már régebben is mondtam, már egyre közeledik... :eek:

Jeleztük a fejlesztőknek, remélhetőleg javítják mihamarabb. ;)
Oks, köszi! :)

Nem lehetséges egy játékos 2 testvériségben, nem engedné a rendszer. ::)
Ó, kár, pedig ezt is kipróbáltam volna. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent