• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A színfalak mögött - Elvenar mobilizálja magát

DeletedUser183

Vendég
Addig tesztüzembe nem lehetne megosztani droidosoknak az apk fájlt? :) Kiváncsi lennék rá élőben :)
 

DeletedUser1646

Vendég
Sajnos azt írja ki telepítésnél: "Ezt az elemet nem lehet telepíteni az eszköz országában."
Mi még tényleg várhatunk egy kicsit. :(
 

DeletedUser1637

Vendég
Az elkövetkező hónapokban Elvenar elérhetővé válik okostelefonjaitokon és tabletjeiteken!
Egy fontos dolog: Az alkalmazás jelenleg tesztfázisban van, és csak az Egyesült Királyságból tölthető le. Később folyamatosan több országból elérhető lesz az alkalmazás.
Még várni kell. ;)
Mi még tényleg várhatunk egy kicsit. :(
Minek sietni, ha még nincsen készen? Tesztelés alatt áll, csak bosszankodnátok, ha valami nem jól működne. :)
 

DeletedUser1646

Vendég
Személy szerint én igenis sietnék, mert már nagyon régóta várom. Még teszt üzemben is használnám. :)
Egyébként én is olvastam, hogy hol tesztelik, de ha már valaki feltett egy linket, ahol letölthető, hát megpróbáltam. ;) Próba szerencse alapon.
Hova lett a link???

Na de hova lett a link???
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Linkkel, vagy anélkül, Magyarországról nem letölthető az alkalmazás. Egyelőre csak az Egyesült Királyságban élők használhatják, tesztelhetik.
 

DeletedUser1637

Vendég
Na de hova lett a link???
Én töröltem, mert semmi szükség arra, hogy többen is letöltsék feleslegesen. Akinek csak kevés mobilnetje van, ne arra használja fel, hogy letölt egy olyan alkalmazást, ami még nálunk nem használható, és aki nem olvassa át figyelmesen a témát, letölti, majd csak bosszankodik.
Majd értesíteni fogunk titeket, ha már használható az alkalmazás.
 

DeletedUser322

Vendég
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy mindegyik android verzión fog futni a játék, vagy csak némelyiken?
(Béta fórumon valami olyat olvastam a hozzászólásokban, hogy android 5-ön nem megy.)
 

DeletedUser1646

Vendég
Én töröltem, mert semmi szükség arra, hogy többen is letöltsék feleslegesen. Akinek csak kevés mobilnetje van, ne arra használja fel, hogy letölt egy olyan alkalmazást, ami még nálunk nem használható, és aki nem olvassa át figyelmesen a témát, letölti, majd csak bosszankodik.
Majd értesíteni fogunk titeket, ha már használható az alkalmazás.
Teljes mértékben igazad van. :)
 

Deleted User - 77927

Vendég
Íííííííííííííííííí! *izgatott*
Az ok, hogy még inkább ne nyúlkáljunk bele, de van valami ETA, hogy meddig tart várhatóan a tesztidőszak? Csak, hogy mekkora centit vegyek...
 

DeletedUser2120

Vendég
Nekem ment pár napig, (ugyan néhány funkció nem működött) de így is jó volt, erre ma déltől azt írja elavult a verzió. Azóta nem tölt be. Kár mert tudtam használni.
 

Shapira

Tapasztalt építő
Sziasztok,
Szeretném kérdezni,hogy lehet-e már valahol elérni,többeket is érdekel a testvériségből,
Ha igen ,hol ,és hogyan Köszi.
 
Fent