• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Zsuann legutóbbi tartalma

  1. Zsuann

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A toronyban a szintmérő sávon van egy plusz jel (telón igen mini) ott lehet a toronyra szánt jutipontokat beváltani. ÉN sem találtam meg először telón, ha vki így jár mint én, nézze meg jól :D
  2. Zsuann

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Erre a kérdésre engem is érdekelne az érthető válasz. Ha visszaállítom hónap elején az alapállapotot, az addig elért szint megmarad?
  3. Zsuann

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Nem tudom mire gondoljak amikor körülöttem nincsen sima árut termelő szomszéd :) Jó lenne egyszer egyben látni azt a térképet :D
  4. Zsuann

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Még nem olvastam aprólékosan, mert kicsit ideges lettem. A térképrendezésnél a fiam városának (ő nincs ide beregisztrálva) csak aranybányája lett és kb. 30 inaktiv szomszéd. A tesóm is panaszkodott Arendyllen 120 aranybánya lett az aktiv szomszédai helyén, nincs sima árus piaca csak...
  5. Zsuann

    in memorian Orkonavirágok, avagy egy jelenség margójára (vitaindító)

    Sziasztok. Két éve játszom Winyn és 1 éve Arendyllen. A fent nevezett csapatban is játszottam 9 hónapig. A szétesése előtt 3 héttel léptem ki ami miatt kicsit "lelkizem" is magammal, de nem ez a lényeg. Teljesen egyet értek ElfSusa írásával!! És nem értek egyet azzal, hogy az nem lehet ok a...
Fent