• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Zsazsa95 legutóbbi tartalma

  1. Zsazsa95

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  2. Zsazsa95

    Testvériség kersetetik

    Szia, Én zsazsa95 vagyok az Esthajnalcsillag testvériségből. Kezdő játékosokat is szívesen látunk és természetesen minden segítséget megadunk a fejlődéshez. Ha gondolod írj rám nyugodtan. Baráti üdvözlettel: zsazsa95 Esthajnalcsillag
  3. Zsazsa95

    Csapatot keresünk, nem csak egy testvériséget

    Szia, Én zsazsa95 vagyok az Esthajnalcsillag testvériségből és kezdő játékosokat is szívesen látunk a csapapatunkban. Természetesen minden segítséget megadunk a kicsiknek a fejlődéshez. Ha gondolod mi szívesen látunk, írj rám nyugodtan. Baráti üdvözlettel: zsazsa95 Esthajnalcsillag.
  4. Zsazsa95

    Esthajnalcsillag tetvériség aktív tagokat keres!

    Sziasztok. Esthajnalcsillag testvériség aktív, segítőkész játékosokat keres. A szabályaink szerintem, nem teljesíthetetlenek, nem annyira kemények, mint a legtöbb testvériségnél. Nézd meg a profilunkat. Egy összetartó, segítőkész csapat vagyunk.Jelentkezz bátran, ha szeretsz járszani...
  5. Zsazsa95

    2020 Tavaszi Keresztrejtvény

    Dzsinn Kaszárnya Ijász Arany Kereskedő Selyem Jólét Tornya Éjfarm Gyalogút Hidegtűzes Rézöntöde Gombafarm Obszidián Törpök Kufár A függőleges zöld sor megfejtése: Szines léggömbök
  6. Zsazsa95

    TESTVÉRISÉGEK EGYBEVONÁSA

    Sziasztok! Arra nem gondoltatok esetleg,hogy meg lehetne növelni a taglétszámot?Fel emelhetnétek mondjuk legalább 30 főre a maximumot.Az én testvériségemben megvagyunk 25-en,de még midíg nagyon sokan szeretnének csatlakozni hozzánk,de hát nem tudjuk felvenni őket a 25 max létszám miatt.
  7. Zsazsa95

    2020: "Gyémánt eső a családomra.."

    Sziasztok. A helyes megfejtés: Paladin.Ez hiányzik a szókeresőből.
  8. Zsazsa95

    2019: Karácsonyi játékok

    Nagyon szépen köszönöm,nem is mertem remélni,hogy jó a megoldás és,hogy ennyi gyémántot nyerhetek. És a rajzomat is kisorsoltátok.Még egyszer köszönöm nektek,mindkét nyereményt.
  9. Zsazsa95

    2019: Karácsonyi rajzoló

    Köszönöm,valóban egy kicsit félénk vagyok.
  10. Zsazsa95

    2019: Karácsonyi rajzoló

    Sziasztok! Bár én sem tudok annyira rajzolni,azért próbálkozom.Én így képzelem el az Elvenárt és magamat karácsonykor :D Üdv,zsazsa95
  11. Zsazsa95

    2019: Karácsonyi útvesztő

    Labirintus 1. 11 2. 2-es vagyis o. 3. 8 tartalomjegyzék van 4. Főépület,Üzenetek 5. Acél 6. Egy Dryad áll a hídon 7. 22 játékos kapott nyereményt a mikulásnapi játékban 8. A játékszabályzatának nincs ennyi paragrafusa,mivel csak 11 paragrafusa van
  12. Zsazsa95

    2019 December: Rénszarvasok és a Miki

    Kedves Hoshi! Nagyon örülök,hogy engem is kisorsoltak a mikulásvers írásáért és 50 gyémántot kaptam.Köszönöm nektek. Üdvözlettel:Zsazsa95!
  13. Zsazsa95

    2019 December: Rénszarvasok és a Miki

    Mikulás vers! Semmibe véve a kultúrát egy fiatal lány, Büszkén ül a tanácsterem padján, Hitt a mikulásban,ennyi volt a bűne, Az ősi csoda hihetetlen erejében. Egy paladin kezdeményezte a tárgyalást, Ki szerint a lány boszorkány, A piros ruhás,ősz apóka felállván, Elkiáltja magát:a lány...
  14. Zsazsa95

    2019 December: Rénszarvasok és a Miki

    Virágmágus, Elixír, Dűnék temploma A játékos kérésére ezt a választ nem vettük figyelembe. -Korboncnok Pedig másodikként nyert volna :( -Korboncnok
Fent