• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

zozo7501 legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Kedves Rikari ! Nem veled van bajom , hanem azt mondom nem jó ez a rendszer ahogy van ! Azzal vádolsz , hogy Zentropiafan vagyok ha közelebbről ismernél tudhatnád , hogy nem így van ! Hozzá tenném havonta 500-1000 tpt ajándékoz különböző versenyekre a szövin belül ezzel is motiválva minket ...
  2. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Tehát akkor szerinted ez nem is a csalásra lett kitalálva ? Arra akkor nem is működik viszont ami szabályosan csinálsz arra meg büntet Tehát akkor szerinted ez nem is a csalásra lett kitalálva ? Arra akkor nem is működik , viszont ami szabályosan csinálsz arra meg büntet ? Ki garantálja azt ...
  3. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Akkor ha így gondolod szeretném vissza adni név szerint azt a több 10000 tpt amit bejött a vadászatból annak akitől szereztem ! Ja , hogy a rendszer azt nem tudja mutatni ? Akkor hogyan várja el azt , hogy visszadjam ?
  4. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Én a csodákba alig kapok tpt viszont sokat vadászok ! Tehát az elméleted már meg is bukott ! Mert folyamatosan zárva vagyok !
  5. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Az lenne a kérdésem elmész boltba szeretnél vásárolni egy terméket megnézed az árát majd a pénztárnál x forinttal többet adsz ? Hát nem , tehát el tudunk vinni 1 ládát 1 tpvel minek tegyünk bele többet ? Mindenki szidja a tp vadászokat ! De miért ? Azért mert x időt ráfordítanak a vadászatra ...
  6. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Kedves Erica ! Lehet nem annyit vadászol mint mi ! Bár sok helyen látom a nevedet ! Én is folyanatosan küzdők a rendszerrel , hogy ne zárjon le ! Teljesen egyett értek Zentropia véleményével !
  7. 2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    Sziasztok ! Illatos kölni a helyes válasz szerintem .
  8. Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Megint nem működik semmi ! Ki -be lépked eltűnik a termelés, nem lehet beszedni , stb.
  9. Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Most jó a játék !
  10. Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Nem működik a játék csináljatok valamit !!!!!
  11. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ez lemaradt ! Köszi előre is a válaszokat !
  12. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Meg szeretném kérdezni a Testvériségi kalandról hol találok infókat ? Például ,hogy az örvénybe milyen cuccok kellenek majd ?
  13. Újra "lottó"

    acél, tekercs, elixir
Fent