• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Yellonelli legutóbbi tartalma

  1. Továbbítva Piaci hiányoságok

    Támogatom
  2. Továbbítva Szűrő, ahogy még nem volt (CSILLAGOK)

    Én is támogatom a javaslatot. :)
  3. Nincs tervben Szavazás testvérisegen belül

    Jó ötlet, bár így nem derülne ki, ki nem szavazott. De tulajdonképpen a többségi döntés a fontos szavazás esetén, így elég volna egy számlálót beépíteni a lehetőségekhez.
  4. Nincs tervben Szavazás testvérisegen belül

    Én is kikérem a csapattagok véleményét minden kérdésben körüziben, de pl a tudásmegosztásnál, vagy kaland útvonal tervezésnél hasznosnak tartanék egy ilyen fejlesztést, ahol már nem kell magyarázni a véleményt. Nem körüzenet helyett, hanem mellette választható opció lenne a szavazás.
  5. Nincs tervben Szavazás testvérisegen belül

    Szerintem a testvériségi tudásmegosztással kapcsolatban tökéletesen működhetne a szavazás. Miután mindenki ismeri a módját,nem kell minden alkalommal magyarázni, egyszerűbb volna a 4 lehetőségnél csak bejelölniük a tagoknak a választott lehetőséget. De alkalmazhatjuk akár a kalandok útvonal...
  6. Nincs tervben Szavazás testvérisegen belül

    Sziasztok! A Testvériségeknek egyre gyakrabban kell döntéseket hozni. Ezt megkönnyítendő jó lenne egy szavazó részt beépíteni a játékba. Pl testvériségi körüzenet létrehozásánál választható lenne szavazás indítása főmágus, mágusok által. A tárgyban a kérdés, és néhány választható pont, melyeket...
  7. 2020 Elvenar kincses térképe

    Erdei elfek + Cerberus
  8. Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Számomra a varázsakadémia a kedvenc épület, mert nagyon tetszik a grafikája, nagyon hasznosnak tartom, rengeteg minden gyártható a segítségével.
Fent