• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

xeen legutóbbi tartalma

  1. xeen

    2021 Karácsonyi Keresztrejtvény

    karácsonyi meglepetés
  2. xeen

    2021 Épületek keresése

    Naphurok Tanácsterem Holdmedve Apátság Műhely Teaház Kordékönyvtár Fegyvertár Horgászhely Mogyorótuskó Deszkamanufaktúra Varázsakadémia Zsoldostábor Sárkány Toronykönyvtár
  3. xeen

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  4. xeen

    2020 Keresd a hibát!

    10db eltérés van + a keret és a hajcsat közti valami..
  5. xeen

    2020 Tavaszi Keresztrejtvény

    színes léggömbök
  6. xeen

    2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    illatos kölni
  7. xeen

    2020 Különbség kereső játék

    17
  8. xeen

    Kibeszélő Üdvözöljük az Elementálokat!

    hát nem is tudom.. úgy gondolom mivel már elementálos termelési listát látok, , hiába épitem vissza a félszerzet falut soha nem tudok már zsili zselét készíteni.. de azert ráprobálok .. bár holnap meg jon a valentines feladat sor,, köszönöm
  9. xeen

    Kibeszélő Üdvözöljük az Elementálokat!

    oh... már mindent lebontottam ... az hittem eltünnek a falubol.. a vendég nyersanyagoknál már az elementál cuccok vannak.. építsem ujra a félszerzet falut??
  10. xeen

    Kibeszélő Üdvözöljük az Elementálokat!

    Sajnos nekem se jönnek az elementál küldetések. :( .. és olyan félszerzetes küldi várakozik aminek nincs elutasítási lehetősége.. Valami ötlet, Valakinek.. köszönöm
  11. xeen

    Nem hiba következő bővíteshez szükséges találkozószám 0

    oh.. köszönöm.. erre nem figyeltem :(
  12. xeen

    Nem hiba következő bővíteshez szükséges találkozószám 0

    Játékverzió: __ v1.44.3 Játékvilág: __ Böngésző + verzió: __ FireFox 57.0.2 Flash Player verzió: __ 27.0.0.187 Operációs rendszer: __ win7 Képernyőfelbontás: __ 1280*1024 Felhasználónév: __ xeen Nép: __ ( Elfek?) Reprodukálhatóság: __ 5/5 = mindig megtörténik) Küldetés neve: __ Jelenlegi...
Fent