• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Var-ju legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Szia !! Köszönöm szépen ! Szépen lassan egyszer csak lesz mindenem :-D Most megint olyannal szembesültem ,amit nem tudom,honnan kaparok össze.. :-( Imádok társasjátékozni ,de ott is van egy játékszabály,ami alapján tudunk haladni,na ezt hiányolom,mert már nem vagyok éppen fiatal és így...
  2. Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Szia !! NAgyon szépen köszönöm :) A jólét kipipálva :) Klassz napot !!
  3. Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Szia !! Nagyon köszi ezt a részletes infót,mindent értek,de sajna a sárkánytoronyhoz 600 jólétet kér ,nekem sajna annyi nem jött össze még a kaszárnya fel a,főépület fel van fejlesztve ...műhelynél nagyon érdekes amit ír azt írja ,hogy kutassam ki ,de már azon túl vagyok ...szóval topodok egy...
  4. Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Sajna a varázslatoshoz térképet kér az nincs ..a sima lakó és műhelyre pedig a kutatást...tehét sehonnan nem látom a lehetőséget beszerezni a jólétet és az áldozatot :-(
  5. Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Sziasztok ! Az új fajjal vannak gondjaim ?! A jólét,hogy fog szaporodni?? Felfejleszve a főépület,kaszárnya,Lakót,műhelyt még nem engedi,mert a kutatás kell hozzá ... Aztán még az áldozat is kérdés,mert nem tudom enélkül a kutatást sem csinálni... Nem tudom letenni a vallorián sárkánytornyot...
  6. 2020 Húsvéti Keresztrejtvény

  7. 2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    A megfejtés : ILLATOS KÖLNI Áldott Húsvéti Ünnepet Kívánok ,üdv : var-ju
  8. Újra "lottó"

    Acél-Tekercs-varázspor
  9. Újra "lottó"

    acél-tekercs-varázspor
  10. Újra "lottó"

    Acél-Tekercs-varázspor
  11. Egyszámjáték újratöltve

    Tovább a nyeremény felé :-)
  12. Egyszámjáték újratöltve

    Sziasztok,remélem a kezdők szerencséje rám talál :-) Szép napot mindenkinek ! Üdv.:Jutka
  13. Egyszámjáték újratöltve

    Sziasztok ! Remélem ,hogy jól értelmeztem mindent,igyekszem megfelelni és gyúrok a nyereményre :-) További sikeres játékot kívánok mindenkinek ! Üdv.:Jutka
Fent