• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tomi 90 legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Ködös Erdő

    Őszintén szólva, én megint nagyot csalódtam ebben a küldetésben is! Naprakész vagyok, de nem tudok összeszedni még a város szélén lévő tökökkel együtt sem annyit, hogy naponta 196 db tökért vegyek x mennyiségű eszközt. Sőt, annak ellenére, hogy majdnem kész a küldetés, talán megmaradok a bronz...
  2. 2021 Eltérések Keresése♥

    7
  3. 2020 Mágikus ereklyeminta

    9. sorban a 8. minta nem helyes. Elixir helyett varázsport kell tenni.
  4. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, a feladatom: Legyen 1 legjobb márványmanufaktúrád!! Az ehhez szükséges kutatást megszereztem, már két szintet (8-9. szint) húztam fel, de még mindig nem teljesült a feladat. Szeretném kérdezni, hányadik szint a legjobb manufaktúra, vagy nem is magát a...
  5. 2020 Gyémántok ládája

    10
  6. 2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    Illatos kölni Bár még kezdőjátékos vagyok, a wiki segítségével igyekeztem kitalálni a megfejtést.
  7. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm szépen!
  8. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Nemrégiben kezdtem a játékot. Olyan feladatot kaptam, hogy Szerezz 2 ereklyét a 2. bónuszos manufaktúrádhoz. Szeretném kérdezni, melyek ezek a 2 bónuszos manufaktúrák?? Köszönöm a segítséget!
Fent