• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tejinashi legutóbbi tartalma

  1. Tejinashi

    Kibeszélő Unur Kereskedői

    Vagy megunják és abbahagyják a játékot, mert unalmas....
  2. Tejinashi

    Kibeszélő Az Eltemetett Város

    Találtam egy feladatsort: https://docs.google.com/document/d/19tt6Qv3c1yFD4PpgexHYVRkGQgg4xjwu7WaP457eOjs/edit
  3. Tejinashi

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    A képen tisztán látszik, hogy az van odaírva, hogy "ENNEK" az Ősi csodának a rúnaszilánkjait és nem az van, hogy használd a "SAJÁT" ősi csodád rúnaszilánkjait. Számomra ez a szöveg azt jelenti, hogy annak a csodának a szilánkjait használja, amelyiken éppen állok.
  4. Tejinashi

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Nos valóban tévedtem, de csak félig. Más csodájába is tehetek, de érdekes, hogy annak a csodának a szilánkját tehetem bele az övébe. Tehát ez kitolás vele, mert ő meg lehet, hogy gyűjti a sziilánkokat, hogy majd össze tudja rakni őket egybe, hogy majd húzhassa az épületet. Egyébként még nem...
  5. Tejinashi

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Szóval egy kicsit pontosítani kellene a leírást: 1. Csak a LETETT Ősi csodáknál lehet ezt megtenni. 2. A letett Ősi csodák Kutatás fülén van a gomb és az Ősi csoda SAJÁT rúnaszilánkjait használja fel és az ezekből létrejött tudáspontokat csak SAJÁT magába tudja betenni. Tehát nincs olyan...
  6. Tejinashi

    Kibeszélő Unur Kereskedői

    Meg tudja nekem valaki magyarázni, hogy mi értelme van a Nagy kalózhajó, az Ínyencségek nagy hajója és a Nagy Gyűjtőhajó felhúzásának? Ugyanis ezek a másikból használnak el anyagot, de mivel a kutatásokhoz mind a három szükséges, nem látom értelmét a használatuknak. Tök értelmetlen ez a három...
  7. Tejinashi

    Kibeszélő Nagykövetségek

    Befejeztem a Nagykövetségek fejezetet, de nem kaptam olyan feladatot., hogy bontsam le az épületeit, pedig már az a feladat is megjött, hogy építsem fel a Kereskedelmi központot. Ezek szerint nyugodtan lebonthatom az épületeket, mert már nincs is rá szükség?
  8. Tejinashi

    A fajokról bővebben - Elementálok

    A lényege a dolognak az (csak később értettem meg), hogy a manufaktúráknak két féle üzemelése van. Az egyik a sima bónuszos, ez megy 1-es szinttől felfelé. A másik az Érző árú bónuszos, amihez fel kell húznod a manufaktúrát 24. szintre és utána kell termelnmed ebben az érző árut, ami jóval...
  9. Tejinashi

    A fajokról bővebben - Elementálok

    Ha Google Chrome-ot használsz, lefordítja magyarra :)
  10. Tejinashi

    A fajokról bővebben - Elementálok

    Én azt tapasztaltam, hogy nem minden portál lebontásához volt feladat. Ha felépült a következő portál és nem kaptál az előzőre feladatot, akkor nyugodtan lebonthatod.
  11. Tejinashi

    Kibeszélő Elvenari Karnevál 2021

    A Karnevál véget ért... Hátha valakinek tetszik és nem ismeri, anno néha lehetett a rádióban hallani: ...és ugyanaz 50 évvel később a jubileumi koncertükön: (ez nem tartozik ide, de ezt a számukat második himnuszként kezelik Ausztráliában: )
  12. Tejinashi

    Kibeszélő Elvenari Karnevál 2021

    De nem értem. Az eventet nem kötelező csinálni. Ha neked jobban megfelel az, ami le van téve, akkor ne csináld az eventet és akkor nem kell foglalkoznod azzal, hogy kifér-e a nyeremény, vagy nem.
  13. Tejinashi

    Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Kisállateledelt is elő lehet állítani a Varázsakadémián. Valamelyik nap azt adott be. Elixír és katalizátor kell hozzá.
  14. Tejinashi

    A fajokról bővebben - Erdei Elfek

    Lehet, hogy valami összetevő hiányzik.
  15. Tejinashi

    Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Istenem, az a sok kérdező :D Pedig ha a legelsőnek betett linkre kattintottak volna, ott mindent megtaláltak volna :D Netán ha Google Chrome-juk van, az még le is fordítja automatikusan magyarra... :)
Fent