• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szundari legutóbbi tartalma

  1. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szeretnék segítséget kérni! Már egyszer próbálkoztam ezzel a Discord valamivel (ami elvileg a Fórum helyett van úgy tudom) de már akkor is feladtam. Most újra megpróbáltam, de ismét nem jártam sikerrel, pedig nem tartom magam túlságosan gyengeelméjűnek. Vagy az email címet nem fogadta el, vagy a...
  2. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Nyilván az a cél, hogy megrekedjen a játék és rá legyél kényszerítve a gyémánthasználatra. :( Nagyon sokan fogják abbahagyni, mert teljesen ellehetetlenítették a játéknak ezt a részét és a kombi-kati megszerzését is.
  3. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szeretném megkérdezni, miután szinte lehetetlenné tették az ősi csoda fejlesztéseket, mit terveznek a játékban, hogy kombináló katalizátorhoz lehessen jutni? Kíváncsian várom a választ...
  4. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szomorú...
  5. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én nem értem ezt az egész Discord rendszert... Úgy látom minden változás azért történik, nehogy kiismerd magad. Most jönnek az Ősi csodák, aztán majd nyilván valami más is elromlik. :( Nem értem miért kell tönkretenni mindent ami jól működött?
  6. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm!!!!!!!! :)
  7. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Üdvözlet! Egy kis segítséget kérnék. A XIX fejezet legvégén vagyok, egy bizonyos "Végső anyag" szükséges a továbblépéshez, de fogalmam sincs honnan tudnám beszerezni. Azt hittem, ha 4-re fejlesztem az erődöt az adja majd meg, de nem találok semmi hasonlót. Mi a teendőm?
  8. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm a választ, érthető (valamennyire) de én nem az a játékos vagyok aki pár nap alatt lezavarna egy ilyen eventet, sőt. Minél nagyobb szinten vagyok, annál nehezebb feladatok állítanak meg akár napokra. Hiszen egy-egy technológia vagy felderítés nem megy pikk pakk. Mázli is kell hozzá, épp...
  9. Szundari

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    De ki tudja mi az a "befelé"? Mi a jó irány? Ezt nem közölték...
  10. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Segítsen valaki az event-tel kapcsolatban legyen oly kedves... Miért van akadályozva a haladás? Már harmadszor zárolják a következő feladatomat és nem értem miért. Ez már csak azért is bosszantó, mert mostanában egy eventet sem sikerült végigvinnem. Ez a mostani úgy néz ki végre összejönne, de...
  11. Szundari

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    Engem ma mozgattak el, ezek szerint ez nekem jó... Én viszont úgy érzem elvesztettem a bejáratott több mint 50 látogatómat ami fix volt. Fantasztikus eredmény, gratuláció jár a csapatnak. (persze mindent meg lehet indokolni)
  12. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ma reggel egy "gyönyörű" üzenet fogadott. Értesítettek, hogy átköltöztették a városomat egy jobb helyre és ez nekem semmilyen hátrányt nem jelent. A kérdésem az lenne, hogy mi lesz a már felfedezett játékostársaimmal, akikkel naponta látogattuk egymást oda-vissza. Mert ugye ők is mentek a...
  13. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm, kipróbálom :) Ha nem jön össze, visszajövök :)))))
  14. Szundari

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Régebben Google Chromot használtam, de már jó ideje csak a Firefox-ban indul a játék. (legújabb verzió) reklámblokkolóm van. Fogalmam sincs melyik verzió, de épp a napokban írta ki a gép egy frissítés után, hogy a legújabbat használom. Megoldás lehet, ha a játékban kikapcsolom ezt a blokkolót?
Fent