• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

swine1977 legutóbbi tartalma

  1. swine1977

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Írtam nekik azt válaszolták, hogy utána néznek.
  2. swine1977

    Feladatok hiánya

    Szia! Most léptem fejezetet és nem ad feladatot a faji küldetésekre. Nincs kutatási feladat.
  3. swine1977

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Kedves Cyklon. Lehet rosszul fogalmaztam a "megvenni" kifejezést én úgy gondoltam, hogy 3000 gyémántot kell fizetni a Szezonbérletért. Nem tartom rossznak az Álmok Szezonját, de fejezet lépés után nem csak az ismétlődő feladatok szűntek meg, mert technológiai kutatási feladatot sem ad. A Szezon...
  4. swine1977

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Sziasztok. Az Álmok Szezonja miatt megszűntek a régi feladatok, pedig eddig fejezetlépésnél volt olyan küldetés ami gyémántot adott. Most ennek vége? Itt már csak költeni lehet a gyémántot és szerezni nem? Ez egy kicsit csalódás...:( A jobb jutalmakat csak "megvenni" lehet, megszerezni nem.
  5. swine1977

    Feladatok hiánya

    Köszi a választ. Mondjuk ezt egy kicsit sajnálom, mert a küldetésekben lehetett kapni gyémántot egy-egy portál eladásáért vagy hasonló feladatért. Az Álmok Szezonjában nincs, sőt a jobb jutalmakat csak gyémánttal lehet feloldani :(
  6. swine1977

    Feladatok hiánya

    Sziasztok! Elértem az V. fejezethez és nincs oldalt feladat. Pl: Kutasd ki a Luxus utat vagy Old fel a 15. Városbővítést... Semmi Eltűntek a látogatok aki feladatokat szoktak adni. Ilyenkor mi a teendő? Vagy itt nincs is, mert eddig minden fejezetben volt?! Válaszokat előre is köszönöm.
Fent