• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Stareyes legutóbbi tartalma

  1. Stareyes

    Kibeszélő Téli Varázs 2022

    köszi szépen a választ, értem ;)
  2. Stareyes

    Kibeszélő Téli Varázs 2022

    Sziasztok :) tudna valaki valami közelebbi infót arról, hogy miért nem növeli a kultúrát, ha ráteszem a Mágikus műveltéget ? most tettem 4-re és csak egyet növelt meg.... később fogja legalább is azt hiszem :) nem első eset .... másnak is van ilyen problémája ? köszi a válaszokat
  3. Stareyes

    Support nem teszi be a könyveket....

    Jó reggelt sziasztok ! már többször előfordult, hogy az ősi csodák rúna "szilánk átalakitása tudásponttá" egy másik játékosnak hiányosan rakja be 15-öt kellene és csak 10-et tesz be, továbbá mint ma reggel is tapasztaltam az ősi csodás bűbáj használatakor 20 helyett csak 15-öt kaptam meg...
  4. Stareyes

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    sziasztok :) Boblin Expressz Szolgáltatásom jelenleg 9-es szintű, érdeklődnék hol kaphatnék + fejlődést, hogy meg legyen a 10-es szint ? ha valaki tud valamit erről, légyszi írjon .... köszike :)
  5. Stareyes

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    köszönöm az infót :) azt hiszen kihagyom akkor :)
  6. Stareyes

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    köszike :)
  7. Stareyes

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    Sziasztok :) Kérdéssel fordulok hozzátok véleményetekre, tapasztalataitokra lennék kíváncsi ... át lépnék az Unur kereskedő fejezetbe, a jelenlegi nagykövetségben nem szeretném megcsinálni, azaz feloldani az alábbi kutatásokat, mert úgy gondolom nincs rájuk szükségem, és visszafelé is mutat nem...
  8. Stareyes

    holdmedve fejlesztés

    köszi szépen :) sajnálom azért....
  9. Stareyes

    holdmedve fejlesztés

    Sziasztok, érdeklődni szeretnék, le van téve 1 holdmedvém, amit csak 9-es szintig tudtam megcsinálni. Egy szint hiányzik.... ezelőtt a varázsakadémiába volt rá lehetőség, hogy megszerezd. Most nem találkoztam vele, pedig számítottam rá ! /1 medvetalp fejlesztésért 2 boszorkánykunyhót adtam volna...
  10. Stareyes

    Továbbítva Betöltési hibák

    Lassú és akadozó betöltés.Képhibák
  11. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    Én is jól elboldogulok gyémánt vásárlás nélkül, egyetértek veled mindenben :)
  12. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    sokáig nem vásároltam gyémántot..... mégsem kaptam ajánlatot akkoriban az elején..... bárhogy csűrjük-csavarjuk ezt a témát ! tényleges elfogadható válasz nincs ! marad a tapasztalat van akik kapnak és vannak akik nem ! ennyi
  13. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    nekem pont az ellenkezőjét javasolták, vásároljak, látják... veszek és adnak :):):)
  14. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    nagyon jól leírtad Ferenc99 köszi :) én ritkán vásárolok azt pedig restaurátor vásárlásra költöm .... de komolyan jó lenne ha jeleznétek feléjük az időnkénti kedvezményeket, hogy mindenki kapjon és tudjon venni ha akar !
  15. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    elhiszem, hogy nincs rálátásotok ! de nem egyenlő, mivel igazságtalan hogy vannak akik kapnak és vannak akik nem.... akik nem kapnak azok nem egyenjogú játékosok azokkal aki kapnak ? én is játszom, nekem is jól jönne néha egy kis 100 %-os vásárlás mert megéri ... 3 éve hogy nem ad és hidd el...
Fent