• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

SkyMirror83 legutóbbi tartalma

  1. SkyMirror83

    Open Society keresi egy darab új tesóját! :)

    Üdvözlet Látogató! Új testvériségem az Open Society keres aktív, csapatépítő szellemmel bíró tagot/tagokat. Régi klánom a Sárkányfajzatoktól érkeztem hozzájuk, és rendkívül kellemes csalódás volt a velük való találkozás. Tapasztaltak, és segítőkészek. Aktívan bajnokizunk, hónapok óta mindig...
  2. SkyMirror83

    Összetartó/aktív csapatba jelentkeznék

    Üdv nektek! SkyMirror83 vagyok, kicsit több mint 2 éve már, hogy anno a fácsén véletlenül ráböktem ennek a játéknak az ajánlójára, és nos... 2 éve építgetem elf királyságomat, melyet kezdeti hév lendületének leültével is szívesen csinálok. Nem vezérelvem a versengés, sem a mindenáron győzni...
  3. SkyMirror83

    Bemutatkozós cucc

    Szervusz Elwood! A Sárkányfajzatok nevű testvériség kicsi, de aktív csapat, akik éppen hozzád hasonló kaliberű játékosokat keresnek. Amennyiben szívesen mikromenedzseled a városodat, és ehhez szívesen részt vennél a bajnokságokon jutalmakért, mellyel a városodat még varázslatosabb hellyé tudod...
  4. SkyMirror83

    Bemutatkozós cucc

    Szerkesztve, bocs, fórumozásban még nagyon alacsony szinten nyomom... :-/
  5. SkyMirror83

    Újra "lottó"

    Deszka-Tekercs-Varázspor
  6. SkyMirror83

    Testvériséget keresek

    Üdv! Nemrég kezdtem el a játékot, és igen hamar azon kaptam magam, hogy "halott" a szomszédságom (egy igen szófukar, de nagyon segítőkész játékostól eltekintve). Egen... a peremvidék "szépségei". Szeretnék pár élő játékossal is szót váltani, kereskedni, esetleg a csapat játékról, bajnokságokról...
Fent