• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

SirSmithy legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Na, mára meg is érkezett.
  2. Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Tegnap meg egy kérdőjel volt az ikon helyen iPhone-n.
  3. Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Sziasztok! @Simple szeretnek egy visszajelzést adni, amit kérlek továbbítsd a fejlesztőknek. Mobilon nem látszik, h mit lehet termelni a Valorian Sarkanytoronyban. Csak a hozzávalókat, az időt és az zenélt mennyiséget lehet látni. Azt nem, h mit termelek. Így nagyon nehéz letermelni, amit kér...
  4. Megérkeztek "Reklámék"

    Nem a teljes termelés (értsd bonuszos) értékét emeli, hanem az alap termelést emeli 80%al. És ezt a 80%ot adja hozza a már bonuszos termeléshez.
  5. Kibeszélő Nyereményjátékok

    Használjátok a ChatGPT-t amíg meg lehet :D
  6. Kibeszélő Álmok Szezonja

    Husveti esemenyek: a jelenelg epp futo Fonixes esemeny.
  7. Kibeszélő A Főnix Birodalma

    @Simple itt valami hiba van a rendszerben. A bejelentés szerint lennie kell lakatos feladatoknak.
  8. Kibeszélő A Főnix Birodalma

    Ugye?!?! Ezen én is meglepődtem. Egy este alatt megvolt az összes feladat. Vártam a lakatot, de nem jött.
  9. Végtelenség tornya

    Én is így velekedtem, amikor 2.5 millió töredék melle kaptam meg 4000et.
  10. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én annak idején így csináltam, h leraktam egy típusú kishajot annyit amennyi elfért. Éppen azt a fajtát amiből kellett a sok termelés. Volt hogy lenn volt vagy 30-40 egy fajtájú kishajó. Így elég jól tudtam haladni. Hozza kell tennem, h rengeteg teleportalo aldasom van a toronyból úgyhogy elég...
  11. Kibeszélő Álmok Szezonja

    @Simple , az a “Nana termelés” ugye Mana termelés akart lenni? :)
  12. Játékkal kapcsolatos kérdések

    erre nincs sajnos pontos valasz. Nagyon sok elemtol fugg, hogy mennyire van szukseged. Nalam a kis varosban van 10 darab varazslatos muhely, ami rendszeres latogatas mellett megtermeli a szukseges kalapacsot bubaj nelkul. Annyi hatterinfonak, hogy a 3 katonai epulet csucsra van jaratva es...
  13. állj ki 10 próbát? mi ez?

    2 dolog ugrott be. 1 ha jol emlekszem ez a csapatszellem fejezet egyik kuldetese. Akkor a vendeg epuletekben van egy olyan termeles, aminek a neveben benne van a "Proba". Szoval abbol kell 10-et inditani. 2 Orkok es goblinok mar regen voltak, de lehet hogy ott volt egy kuldetes. Es a fegyvertar...
  14. Kibeszélő Az Üst

    egy kicsit olvasgatta talatam ezen a linken, hogy a % amit latunk hatasnak, az csak az elerheto maximum es nem a tenyleges hatas. Ami egy nagyon rossz hir!! Ez igy egy nagyon elhibazott eleme lett a jateknak. :(
  15. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ezt direkt így készítettek el. Ezzel kevésbbé tűnik műnek a város, jobban tűnik egy valóságos, élő városnak.
Fent