• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Samas legutóbbi tartalma

  1. Samas

    Zenesarok ♪♫

  2. Samas

    Zenesarok ♪♫

  3. Samas

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a szomszédaim a piacon kezdenek nagyobb arányban olyan árukat kérni amit meg tudok adni, vagyis a bónuszos áruimat éés ha kiteszek egy ajánlatot megveszik még azelőtt hogy a tesóim levennék szükséges de nem elégséges, hogy a közelemben másfajta bónuszos...
  4. Samas

    Zenesarok ♪♫

  5. Samas

    Augusztusi nyereményjáték - Menekülés a hőség elől

    nem szoktam lottózni, megfogadtam hogy nem fogadok. a gyémántnak persze örülök nagyon :gyémánt: köszönöm
  6. Samas

    Augusztusi nyereményjáték - Menekülés a hőség elől

    egy lehetséges megoldás megvalósítása (amit korábban már beküldtem)
  7. Samas

    Augusztusi nyereményjáték - Menekülés a hőség elől

    1. Lakóépület A : B : C : D : 1-3 E : 1-3 F : 1-3 2. Varázspor manufaktúra A : 2-5 B : 2-5 C : 2-5 D : E : F : 3. Varázslatos Lakóépület A : 7-9 B : 7-9 C : 7-9 D : 7-9 E : 7-9 F : 4. Fegyvertár A : B : 10-13 C : 10-13 D : 10-13 E : 10-13 F :
  8. Samas

    Kibeszélő Nyereményjátékok

    az épületekről mellékelt képekből nem derül ki melyik épület van elforgatva (egyik sincs elforgatva), a pozíciót bemutató színes négyzetek alapján viszont: nem a varázspor manufaktúra hanem a varázslatos lakóépület forgatott egyébként egy varázslatos lakóépület így fest elforgatva ( aminek...
  9. Samas

    Zenesarok ♪♫

  10. Samas

    Segitség

    az aranyművesnek nem úthoz kell csatlakoznia, hanem lakóépülethez ... a csapdakészítőnek pedig műhelyhez
  11. Samas

    Kibeszélő Nyereményjátékok

    A feladat leírásából nem derült ki, én pedig név alapján nem tudtam eldönteni ki fiú ki lány, így utánanéztem. Bár ritka nevek, de több "name meaning" oldal is azt adta eredményül hogy Garm fiú. Lizzi egyértelműen lány. Tird nemét viszont sajnos nem sikerült ily módon kiderítenem. Tehát a...
  12. Samas

    2023 Furfangos Július

    1. szék Garm 2. szék Linsee 3. szék Arlox 4. szék Lizzi 5. szék - 6. szék Tird 7. szék - 8. szék Zoing
  13. Samas

    Nincs tervben Fokozott Fejlesztés

    Nem emlékszem 'erre', de a visszhangjával találkoztam már párszor. Értem én amit mondani akarsz. De ezt az ötletet te is beadtad korábban. Amik amúgy nincsenek is! Oké, ezt aláírom. Túlzás volt a részemről nem is kicsit. Viszont lehetne találni egy a valóságtól kevésbé elrugaszkodott...
  14. Samas

    Nincs tervben Fokozott Fejlesztés

    Köszönöm, hogy rávilágítottál milyen régóta fennálló 'problémáról' van szó. Nem mindenkinek van barna medvéje. S mit szóljon, aki most kezdi a játékot?
  15. Samas

    Nincs tervben Fokozott Fejlesztés

    Egy olyan bűbájra gondoltam, amivel a fegyvertárakat lehetne bájolni. A neve lehetne például fokozott fejetlenség, vagy valami más. A hatása pedig - most csak mondok valamit - mondjuk egy napig megduplázná a kiképzési méretet. Természetesen a sok kalapács és / vagy kóros katonahiányban...
Fent