• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Polett legutóbbi tartalma

  1. Polett

    Továbbítva A levelezésnél (is) lefagy a játék

    Üdv! Remélem nem gond, hogy itt jelzem a gondomat, de ezért nem akartam már új topikot nyitni, hisz én is fagyási problémákkal küzdök. - világ: Winyandor - eszköz / rendszer: laptop / ArcoLinux - böngésző: az összes chromium motorra épülő, valamint a blink (WebKit) pl. Opera és a gecko motorra...
  2. Polett

    Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    A toronyba nem jutok el csak a magasfolyósoig, míg a nagyobbal sereggel simán a tetejéig. A nagyobb városomban van mondjuk 270 5-ös TP és tízes nagyságrendben a 30-10-20. A kisebb városban max tudok csinálni 14 tartományt, míg a nagyban ennek többszörösét. A gyorsítót például mivel is tudom...
  3. Polett

    Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    Ebben igazad van, de mondjuk éppen a druidapálca nem ilyen. Ott mindenkinek 2 db zöld gombóc kell, függetlenül a város nagyságától. Arkán maradék: kicsi nem tud töredéket összeszedni, így nem is tud úgy barkácsolni, hogy ebből tudjon normális mennyiséget gyűjteni. Nincsenek gyorsítói akkora...
  4. Polett

    Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    Nos, akinek nagy a városa annak valószínű, hogy nem jelent gondot, hogy magasabb szintű izékkel gyűjtsön jelvényt, de egy lényegesen alacsonyabb szinten lévő játékosnak ez hatalmas gondot okoz. Mert ugye alapvetően már a kezdet is nagyon nehéz. Terület szerzés például. A legnehezebb kategóriába...
  5. Polett

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    Nagyon szépen köszönöm! :)
  6. Polett

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    Sajnos linux-al nem kompatibilis, pedig én is szívesen kipróbáltam volna.
  7. Polett

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    Nem akarom, hogy mozgassanak sehova.:mad::mad::mad: Nem is értem. Miért is nem lehet a játékosok kívánságát figyelembe venni? Nem ezért volt az a jelölési lehetőség, amit sikeresen elvett a csapat. :mad::mad::mad: Ezek után nem fogom sajnálni itt hagyni ezt a játékot, pedig van 3 városom...
  8. Polett

    Kibeszélő Új verzió: 1.142

    Teljesen egyetértek veled.
  9. Polett

    Már felvetett Fegyvertárak indítása

    Támogatom én is, bár szerintem teljesen mindegy, hogy milyen fejlettségűek.
  10. Polett

    Support Bejelentkezési probléma

    Sziasztok! A mai napon próbáltam bejelentkezni linuxról, de a zöld betöltősáv menet közben leáll és az alábbi hibaüzenetet írja ki: "Render Config JSON not found" . Azt látom, hogy az angol fórumon tömegesen kapták a hibát. Böngésző: slimjet, chrome alapú, flash letiltva, nem jelenik meg az a...
  11. Polett

    Support Őszi Csillagjegyek

    Nagyon szépen köszönöm!
  12. Polett

    Support Őszi Csillagjegyek

    Sziasztok! Az a problémám, hogy az Őszi Csillagjegyek feladatsorában elérkeztem a 40-es mérföldkőzöz, ahol 300 kulcs az ajándék. Nekem volt 78 a feladatért kaptam 61-t, így most van 139, viszont a 300-t nem kaptam meg. Alul viszont zöld pipa jelzi, hogy addig teljesítettem. Ilyenkor mi a...
  13. Polett

    Kibeszélő Májusi Ünnepségek

    Üdv mindenkinek! Miért van az, hogy teljesítek egy feladatot, de úgy érzékeli, mintha semmit nem csináltam volna.:mad: Nagyon-nagyon bosszantó. Ez már nem először fordul elő. Ez nem motivál arra, hogy erőbedobással vigyem végig mondjuk ezt a májusi ünnepség játékot. Lassan olyan lesz ez, mint a...
Fent