• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Piroska1 legutóbbi tartalma

  1. Párhuzamos indítás változtatása

    Szerintem legyen a hátulsó oldalon! Ott nem zavar senkit, de mindenki megtalálja! Így a káposzta is megmarad és a kocka is jól lakik!
  2. 6-ik szülinap ? :)

    Akkor engedd meg, hogy sok boldogságot kívánjak, így a hatodik születésnapodon! :D
  3. Játékot szeretnék indítani mobilon a böngészőből!

    Köszi a választ Mihaszna! Sajnos a mobil app-ban sok funkciót nem fejlesztettek még ki, de minek is írom, tudod Te ezt nagyon jól! :)
  4. Játékot szeretnék indítani mobilon a böngészőből!

    Kérdésem a következő lenne: Játékot szeretnék indítani mobilon a böngészőből, ez már nem lehetséges? Két-három éve még sikerült, de most nem boldogulok vele! Ha lehetséges írjátok meg a böngésző nevét is, köszönöm!
  5. Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Sziasztok! Most pörgettem el 1300 eszenciát és csak nagy ládákat nyitottam! A tollak és egyéb nyeremények mellé kaptam még 3x200, 2x50 és 1x100 bónusz eszenciát is! :) Na akkor kérdem, hogy is szól az a matek képlet, melyik ládát is kell kinyitni?
  6. Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Sziasztok! A "nagymatekozásból" azért a megnyerhető, akár 500 Égeszencia se maradjon ki! :))) Én általában a legnagyobb ládát nyitom, kivétel, ha nagyon rossz a toll-eszencia aránya, és megéri, adja! Már több Event alkalmával is a kilencedik ereklye után sikerült az aktuális Főnixből még...
  7. Kibeszélő Új verzió: 1.125

    Sziasztok! Nálam is hibás! :(
  8. in memorian Orkonavirágok, avagy egy jelenség margójára (vitaindító)

    Sziasztok! Az elmúlt 3+ évben én is sok csapatban megfordultam, voltam tagja a fent említettnek is, jártam berééknél is ... Azt állítom, hogy a torony a játékunk elrontója! Több csapatból is azért távoztam, mert a Főni "rákattant" a toronyra és most még csak finoman fogalmaztam! A jó...
  9. Kibeszélő Bajnokság változások

    Köszi, de nem! Többet nem írok, mert úgyis "moderálják" (törlik)!
  10. Kibeszélő Bajnokság változások

    De legalább egy dolog, a cenzúra, az jól működik a Fórumon! :(
  11. Kibeszélő Bajnokság változások

    Üdvözlök Mindenkit! Sajnos,csak így más segítségével tudok hozzászólni, ViperAti vagyok. Én ebben a játékban építkezni( termelni) szerettem volna, így is tettem. A csodáim sem a harcot támogatják, sajnos az Elvenár a harcosokat pártolja, talán most történik valami, de ez édeskevés! A Torony...
  12. 2020 Mágikus ereklyeminta

    Eilixir helyett Varázspor
  13. 2020 Elvenar kincses térképe

    Erdei Elfek Treant
  14. Kibeszélő Nyereményjátékok

    Ezaz, mond meg neki!LOL
Fent