• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Pila123 legutóbbi tartalma

  1. Visszautasítva Többletek, hiányok kezelése és a raktár „rendezése” egy Event-el

    Sziasztok! Véleményem szerint a legszűkebb keresztmetszet -még a helyhiányon is túl- az Elvenarban töltött/tölthető idő :) . Ilyen formán igen nagyra értékelem @MesterAlma13 részletes ötletparádéját, valamint a hozzászólásokat. Magam részéről az ötlet változtatás nélküli továbbküldését...
  2. Visszautasítva Időgyorsítók használata

    "Milyen pöpec lenne" - bizonyára ez egy újabb morfondírozást indítana a gyorsítók felhasználására -> Támogatom az ötletet
  3. Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Sziasztok, Mivel tapasztalati úton is bizonyosságot nyert számomra, hát leírom, hogy a tervrajz+bűbáj régi főnix ereklyévé konvertálásának lehetősége még valóban fenn áll: tegnap sikeresen ráleltem még egyre a barkácsakadémiában. Tanúság a számomra, hogy (még) több türelem kell a játék során...
  4. Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Szia GreenKnight, Kösz a tippet! Bekukkantottam hozzád, phüüüüü :) , azaz valóban egész jó, hogy ne mondjam impozáns.
  5. Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Sziasztok! ElfSusa véleménye felbátorított, hogy én is csatlakozzam ezen gondolatokhoz, vállalva akár a feddés következményét is :). Kéretik figyelembe venni, hogy saját városfejlettségi szintem, illetve játék stílusom nyilván meghatározó a vélemény alkotásban. Ami jó az jó jeligével: a grafika...
  6. Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Kösz Wiccara, Válaszod alapján, optimistább hangulatban visszaolvasva igazad (is) lehet :)! A dilemmám mindenesetre megoldódott ;)! A hála mantrát este küldöm :)!
  7. Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Kedves Cyklon! Köszönöm a gyors választ - kétszer ad aki gyorsan ad :) - és hát kisebb félreértés történt, mert ismerem az ereklyékből fakadó lehetőséget, éppen ezek bedarálása, vagy meghagyása okozza a dilemmát számomra. Kérlek ha módotokban áll adjatok arról tájékoztatást, hogy van-e a...
  8. Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Sziasztok, elsősorban kedves Support :) ! Érdeklődni szeretnék, hogy a 3 tervrajz + 10.000 bűbájtöredék barkácsolás által létrehozható régi főnix ereklye lehetősége meddig áll fenn? Sajnos az Event lényegében véget ért, és nem részesültem abban a kegyben, hogy akár egyet is gyárthassak, pedig...
  9. Továbbítva kinyitott tartományok számának kiírása

    Szerintem is segítség lenne, támogatom.
  10. Továbbítva Tábor menü átalakítás

    Nekem is tetszene egy ilyen irányú változás, támogatom.
Fent