• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Oryati legutóbbi tartalma

  1. Oryati

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Köszönöm! Nem túl egyértelműek sajnos a feladatok.
  2. Oryati

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Napi feladat: "Fedez fel Új Falvakat a Varázslók eseményen" ez is jól le van fordítva Mit is kellene csinálni?
  3. Oryati

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari kereskedelmi központ
  4. Oryati

    Továbbítva Tervrajzok és Királyi Restaurációk megjelenése a raktárban

    Támogatom, főleg a mobilalkalmazásban, mert pc-s változatban ha van varázslatos épület még meg is tudod lesni
  5. Oryati

    Kibeszélő Új verzió: 1.107

    Ez a sokadik verzió a mobilalkalmazásban és még mindig nem lehet sehol megnézni hány tervrajzom van. :(
  6. Oryati

    Kibeszélő Boldog szülinapot, Elvenar!

    Gratula a nyerteseknek! A kreatív részét megmutathatnátok (3. feladat), ki mivel nyert :)
  7. Oryati

    Saját versenypályázatom (3. Feladat)

    Egy mozgó Elvenar logo-t készítettem, de túl nagy méretű lett ezért feltöltöttem az alábbi linkre. https://ibb.co/p00cjF6
  8. Oryati

    2. Feladat

    Bastet a macskaszerű isten :)
  9. Oryati

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Sziasztok! Kedvenc épületem a Kívánságkút, bár mostanában nem nagyon lehet már nyerni azt sem. Természetesen a 12 órás begyűjthetősége és a gyémánt nyerési lehetőség miatt a favorit nálam és aránylag kis helyet foglal.
  10. Oryati

    2020 Gyémántok ládája

    9
  11. Oryati

    Fehér Farkasok!

    Egyre jobban várjuk őket. o_O Valószínűleg ők nem járnak ide. ;)
  12. Oryati

    Fehér Farkasok!

    Sziasztok! Még mindig keressük azokat a játékosokat. :)
  13. Oryati

    Fehér Farkasok!

    Sziasztok! Aktív testvériségünk tagokat keres, akik szeretetnek játszani, fejlődni, jó társaságban időt eltölteni. Keresd a Fehér Farkasok mágusait, vagy engem ha kérdéseid vannak, ill. ha csak jelentkeznél. Várunk minden aktív játékost!
  14. Oryati

    Elfek az emberek ellen

    Bocsi! Akkor 78
  15. Oryati

    Elfek az emberek ellen

    80
Fent