• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

MoonlightAnnis legutóbbi tartalma

  1. MoonlightAnnis

    Végtelenség tornya

    Nekem is csak a 4000 töredék jutott... Engem spec már az is szokott dühíteni/idegesíteni ha a második v a harmadik szinten bármilyen bűbájtöredéket kapok, mivel nem éri meg a befektetést, hacsak azt ad. Erre most már a fődíj is ez a sz@r töredék....
  2. MoonlightAnnis

    Kibeszélő Az Üst

    Meg ha még lesz javítás.... Lány létemre nem szimpi ez az Uramozás.....
  3. MoonlightAnnis

    Kibeszélő Az Üst

    Nekem úgy tűnik, hogy 4 aktív hatásom van. Mit és hol kellene kiválasztani vmit is?
  4. MoonlightAnnis

    Kibeszélő Az Üst

    Szerintem a hatásnövelés a kövi héten fog látszódni... Amúgy a szerencsekerék jutott nekem is eszembe. Nem tűnik egyenlőre olyan dolognak, amibe érdemes energiát fektetni, mert nem olyan mértékű és idejű a történet. Persze, ha heteken át hatástnövelünk, akkor lehet, hogy lesz belőle vmi...
  5. MoonlightAnnis

    Kibeszélő Az Üst

    Igen, találtam 1-t. Aktiváltam, s meg lett a 20 oklevél. Köszi
  6. MoonlightAnnis

    Kibeszélő Az Üst

    Igazad van! a fejlettebb mediációs kört kihagytam mert felesleges volt. Köszi
  7. MoonlightAnnis

    Kibeszélő Az Üst

    Jól értem, hogy ha kotyvasztok vmit, akkor azt csak azonnal tudom meginni? Nem tehetem el későbbre? Mindaz5-t azonnal el kell fogyasztani? Kutatói oklevelek: Nekem 19 van, a 20-ik fejezetet végig kikutattam, nekem az lenne a logikus, ha 20 lenne
  8. MoonlightAnnis

    Nincs tervben Varázsakadémia barkácsolás jutalomláda módosítása és Végtelenség tornya jutalmak kiegészítése kisállat eledellel

    Támogatom. Illetve kiegészíteném a 2 új harci segéd épülettel, nem emlékszem a nevükre, de Kira is utalt rájuk fentebb. Az anyasárkány , obszervatórium ,a virágos kocsi stb. elég értéktelen, mivel Dunát tudnék velük rekeszteni. Ha mindig ugyanazt lehet megnyerni az elég unalmas Jutalomláda...
  9. MoonlightAnnis

    Ritka Pillanat

    Gratulálok!
  10. MoonlightAnnis

    Kibeszélő Új verzió: 1.160

    Nekem a lentiek nem adtak vissza nyersanyagot eladáskor (mármint a múlthéten): Nehéz Közelharci Szentély Nehéz Távolsági Erőfokozó
  11. MoonlightAnnis

    Továbbítva A Zene ereje feladatsorban elírás van

    Nekem nincs lent 3 Dobegyüttesem még. Még is azt jelzi, hogy van, Amiből van 3-am, az a dobkészítő. Letettem még 3 dobkészítőt, de a feladat nem teljesült. Ebből arra következtetek, hogy 6 db bármilyen együttest szeretne kérni. Szóval tuti elírás van a feladatban.
  12. MoonlightAnnis

    Kibeszélő A zene ereje

    Őszi lett a táj. Más nem változott
  13. MoonlightAnnis

    Kibeszélő Szerencsés Kis Uszonyos

    Én 1200 + eledelt szereztem
  14. MoonlightAnnis

    Kibeszélő Unur Kereskedői

    Szia! Én leraktam. 16-s szinten van, 4 királyi restaurációt ad és 8520 érzőt. (a befejezett tartományok számától is függ ez utóbbi érték)
Fent