• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Monster242 legutóbbi tartalma

  1. 2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari kereskedelmi központ
  2. 2020 Keresd a hibát!

    9
  3. 2020 Elvenar kincses térképe

    Erdei elfek zászlaja + Mesteri számszeríjász
  4. Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Sziasztok! A kedvenc épületem a tűzfőnix, mert nem elég, hogy jól mutat a a fészkében, de nagyon jó adalékot ad a seregeim támadásához ha megetetem.
  5. 2020 Gyémántok ládája

    9
  6. Javítva Emialből kapható vetőmagok

    Sziasztok! Ugyanezt tapasztaltam Winyandor-ban :-(
  7. 2020 Tavaszi Keresztrejtvény

    Színes léggömbök
  8. 2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    Illatos kölni
  9. Javítva Esemény után esemény fizetőeszköz

    Köszi a tanácsot, nem adtam fel, annál sokkal erősebb az igazságérzetem :) Az első megkeresésemre szinte azonnal válaszoltak, a másodikra még nem. Talán ez is lehet jó jel...
  10. Javítva Esemény után esemény fizetőeszköz

    Sziasztok! Épp most tűnt el a barkácsolási jutalmak közül az event fizetőeszköz. Jobb később mint soha! :) Tehát ezt már javították közben. Viszont én is úgy jártam ma reggel mint Micu, megkaptam a 150 db semmit a 100 vízióporért. Nosza írtam is a supportnak és dícséretes módon hamar választ is...
  11. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    Igen, az elvengemsre gondoltam. Köszi a választ.
  12. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    Sziasztok! Nekem máris lenne egy észrevételem. A 10. küldetésnél nincs választási lehetőség. 2 kosár élelmiszert kell termelni, és nem lehet helyette 3 fejlett szerszámot választani, ahogy a kiírásban volt.
  13. Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Ez természetes, én sem egyet ismételek, hanem kb 10-et rendszeresen. Persze olyanokra is megyek ami nem rendszeres például az épületek fejlesztése. Az alapanyagost csak példának hoztam fel. A küldetéseket így is, úgy is kiválasztom, csak más módszerrel tenném. Tehát ha ha egy gombnyomással...
  14. Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Köszi a gyors választ! Rendben elfogadom, tudomásul veszem, hogy nem lesz ilyesmi az ismétlődő küldetésekre. Mondjuk nekem nincs olyan küldetésem amit 10-15-ször meg tudnék csinálni hirtelen egymás után, max 2-3-szor az alapanyagost. Nem is kötözködni akarok, tényleg. De azt még megkérdezném...
  15. Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Köszi a választ! Kissé csalódott vagyok. Jelenleg is kiválaszthatom, hogy melyiket csinálom meg, csak baromi macera az egész. Azt sem értem, hogy miért kellene a jutalmakat lecsökkenteni? Ezek szerint most azt díjazzátok, ha valaki veszi a fáradtságot és elutasít 19 küldit, mert a 20-adikat...
Fent